To nie żarty. Krowa wybrała się "na miasto" i uciekła z Uniwersytetu Przyrodniczego [WIDEO]

Michał Kazulo | Utworzono: 2019-03-07 16:21 | Zmodyfikowano: 2019-03-07 16:37
A|A|A

fot. kadr z YT

Jak relacjonuje rzecznik Uniwersytetu Przyrodniczego Jolanta Cianciara, krowy urzędują w  katedrze chorób wewnętrznych.  Jedna jest  cicha, leniwa, a druga chętna, by zwiedzać świat. To właśnie Myćka, która regularnie wybiera się na dziedziniec i nikogo to nie dziwi. Wystarczyło niedokładnie zamknąć drzwi od bosku i krowa ruszała w długą, ale szybko była łapana - opowiada Cianciara.

Tym razem zwierze ruszyło w stronę ulicy. Na szczęście studenci szybko zareagowali i złapali Myćkę, która wcześniej zeszła po schodach i kulturalnie przeszła przez pasy.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~krakus
2019-03-19 21:58:44
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 10
We Wrocławiu mieszkają same krowy i świnie.
~Jan
2019-03-19 16:17:43
z adresu IP: (172.83.xxx.xxx)
Ocena: 11
Krowa na największej wsi Dolnego Śląska nie powinna nikogo dziwić.
~Troll
2019-03-14 13:56:03
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pewnie oblała kolokwium i poszła więc sobie na jakiś browarek..
~warszawiak
2019-03-10 15:15:33
z adresu IP: (144.48.xxx.xxx)
Ocena: 12
Krowa zbiegła na wieś.
~Stolen
2019-03-08 13:57:49
z adresu IP: (82.113.xxx.xxx)
Ocena: 5
I‘m sorry, but you didn‘t make the Video by your own. The video was taken by Justus Lohmann, a friend of mine. We are both at medical university of wroclaw. Even if you‘re a journalist you and the whole radio wroclaw team have to pay the copyright fees for taking the video on your youtube channel and in the local media. Just send a message to Justus Lohmann on facebook or justusl on instagram direct message. Much thanks, appreciate it. Greetings, a good friend from Justus Lohmann Greetings
~Precz z antypolakami.
2019-03-07 20:32:06
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 6
Wrocławskie władze są antypolskie i zwalczają polski patriotyzm. Lewactwo niestety zaczyna wygrywać w naszym pięknym mieście :(
~Zaolziak
2019-03-07 19:52:30
z adresu IP: (85.135.xxx.xxx)
Ocena: 4
Pietras, żal mi cię, bo to już się chyba nie da leczyć!
~Pietras
2019-03-07 19:25:22
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -8
To jest nie dopuszczalne to tak jakby człowiek wszedł do dżungli co dzieci powiedzą ufo bo nawet w tych czasach dzieci nie wiedzą skąd się bierze mleko a jeszcze w centrum obywatele praw zwierząt nie powinni tak tego zostawić debile mają ubaw a normalny człowiek wie o co mi chodzi. Uczelnia powinna dostać taką karę że zaczną myśleć że to nie lata 90 gdzie jeszcze można było zobaczyć krowę prawie na każdym gospodarstwie ale pis wprowadził hemie zapytaj dziecka z kąd jest mleko będzie jedna odpowiedź sklep lub market ????????????????????????????????
~Komentarz został usunięty
2019-03-07 16:57:33
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: 1