Wulgarne napisy dotyczące kobiet i krzyże celtyckie we Wrocławiu. Jacek Sutryk czyścił zdewastowane witryny

Piotr Osowicz | Utworzono: 2019-03-10 13:26 | Zmodyfikowano: 2019-03-10 13:30
A|A|A

fot. Stowarzyszenia Nomada

Podobne treści pojawiły się wcześniej przy ul. Paulińskiej, gdzie mieści się Stowarzyszenie Nomada. Szef Firleja Robert Chmielewski wiąże to z faktem, że wczoraj po manifie feministek, w jego klubie miała odbyć się dyskoteka dla uczestniczek demonstracji:

Sprawą zajmuje się policja, ponieważ Stowarzyszenie Nomada zgłosiło sprawę:

- To jest czyn karalny - powiedział nam Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu:

Jutro zawiadomienie napisach i malunkach zgłosi policji Ośrodek Działań Artystycznych Firlej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wikingowie
2019-03-11 15:40:26
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 2
A jak wygląda krzyż na górze Tarnica?
~January
2019-03-11 15:05:04
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Panie Prezydencie, Na moim aucie ktoś też namazał paluchem z każdej strony, może by Pan umył? Syf z miejskich nie sprzątanych ulic, tak przy okazji. Srebrna octawia, DW 12345. Dziękuję
~wert
2019-03-10 23:59:32
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 1
na ul.Dolnej od lat jest namalowana na garażach wielka swastyka i symbol SS i nikomu to nie przeszkadza...
~Panie Prezydencie
2019-03-10 21:26:00
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 9
weź sie przestań Pan lansować na celebrytę i weź się pan do konkretnej roboty bo jest jest sporo w skrupowanym urzędzie i przynaleznych spółeczkach które wyprowadzają kase wrocławian.
~Bbh
2019-03-10 19:48:53
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: -1
Te same symbole na osiedlu Borek, spółdzielnia lekcewaaży od ponad pół roku mimo interwencji Rady Osiedla.
~zapaść komunikacyjna
2019-03-10 19:11:46
z adresu IP: (82.160.xxx.xxx)
Ocena: 10
Co z komunikacją we Wrocławiu? Dlaczego po remontach drogi mają coraz mniejsza przepustowość? Kiedy tramwaj na Jagodno?
~fddf
2019-03-10 17:44:32
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 13
2 mln szczurow juz i syf coraz gorszy, wiec niech sprzata
~okopress
2019-03-10 17:37:15
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Śprawcy tej prowokacji sidza wiecie gdzie? A Moze starczy juz tej nienawisci,? bo WROCŁAW ma jej DOSC
~zocha
2019-03-10 17:32:08
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 7
sami je rysujecie i malujecie by dazyc do nienawisci.A POzniej zmazujecie to KPINY PO
~Grzegorz
2019-03-10 16:43:24
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -1
Trzeba przyznać, że mało kto ośmiesza konserwatywne ideały, jak te patafiany od krzyży celtyckich. A Prezio już wie jak wyeliminować rozwiązać problemy Wrocławia, skoro się za mycie szyb bierze?
~Majster
2019-03-10 16:12:28
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 6
Co to za feministki,jak POpieraja aborcje to zwykle chamstwo ktore probuje podjudzac i sklocac spoleczenstwo za zachodnie pieniadze
~nie popieram, ale...
2019-03-10 15:47:04
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 7
Boże, jakie to straszne... Nie byłbym jednak zaskoczony, jakby się okazało, że zrobił to jakiś nadgorliwy zwolennik / działacz tego stowarzyszenia, bo dawno nikt już o nomadzie nie słyszał - co tam słychać u biednych cyganów z Kamieńskiego?
~Wrocławianka
2019-03-10 15:25:33
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 6
Jak zwykle sprawcy pozostaną bezkarni.
~ada
2019-03-10 13:38:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Bydło