Rozmowa Dnia: Krzysztof Balawejder. Nowy prezes MPK we Wrocławiu?

Dariusz Wieczorkowski, dwie | Utworzono: 2019-03-12 08:58 | Zmodyfikowano: 2019-03-12 08:59
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

Co w spółce komunikacyjnej wymaga pilnej zmiany?

Krzysztof Balawejder przez ostatnich 7 lat kierował spółką Polbus, która odpowiadała m.in. za skomunikowanie Wrocławia z mniejszymi miejscowościami na Dolnym Śląsku. To także za jego rządów wybudowano nowy dworzec PKS w stolicy regionu.

POSŁUCHAJ ROZMOWY DNIA:

Rozmowa Dnia: Prezes MPK we Wrocławiu. O kondycji spółki i planach na przyszłość

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Polak
2019-03-15 10:05:57
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
"Wewnętrznie i osobiście jest zadowolony..." chyba tylko pan prezes. "uratował firmę"... "wzrosły płace, zakupiono tabor", oderwany od rzeczywistości czy co? Jaki tabor, stare śrupy, teraz te standardy zaanektują w MPK? "Pasażerowie nie zapłacą tyle, żeby jeździć nowym taborem", matko Boska cofamy się do czasów Ikarusów! Kiedy ty panie prezesie rozmawiałeś ostatnio ze swoimi kierowcami? Wiemy jak ich traktujesz... Dobrze, że pan jesteś świadomy, że pracownicy w Polbusie mają stawki głodowe.
~Karik
2019-03-13 23:14:29
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -5
Balawajder właśnie bardzo dobrze radził sobie w polbusie, takich ludzi w mieście potrzeba. Mam do niego zaufanie, powiedzenia!
~JareK
2019-03-13 23:12:04
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -1
Podciągnął Polbus, to niech teraz poratuje MPK. Dać szansę i na ręce patrzeć. Kompetencje ma w temacie, więc nic tylko życzyć powodzenia i liczyć na poprawę jakości usług miejskiego przewoźnika.
~Ron
2019-03-13 22:57:28
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 2
Prezydent zamiast kupować autobusy, to zatrudnia kolejną osobę do zarządu spółki. Człowieka, który najbardziej znany jest z likwidacji kursów i wypuszczania zdezelowanego taboru. Chyba nie tego oczekiwali pasażerowie. Może niedługo poznamy prawdziwy powód ucieczki prezesa z Polbusa. Chyba nikt nie wierzy, że sam zrezygnował z bycia szefem za większe pieniądze, żeby zostać vickiem.
~ale on pieprzy
2019-03-13 03:26:59
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jak jedenaście stanowisk wystarcza na dworcu jak większość autobusów odjeżdża z Dawida!
~gorzej nie można było
2019-03-13 03:17:24
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 6
Gorzej już nie mogło być. Człowiek, który zaorał działalność transportową w Polbusie będzie teraz orał MPK.
~jjj
2019-03-12 22:44:07
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -6
Warto dać kredyt zaufania, w końcu to człowiek z doświadczeniem w tej branży.
~Urfin
2019-03-12 22:00:25
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Boże chroń MPK sprzedał stary dworzec i garaż pod galerią na 5 autobusów zrobili bez wentylacji kierowcy z Oleśnicy uciekli i inni przez Niego odchodzą a jak wyglada tabor plbus obraz nędzy i rozpaczy człowiek ma przerost treści nad formą
~100%
2019-03-12 16:06:03
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 7
Jeśli ten Pan nie przeszedł całej drogi zawodowej w komunikacji zbiorowej, zaczynającej się od kierowcy, to na lepsze nie zmieni się nic. To pewne na 100%
~traktorek
2019-03-12 10:58:44
z adresu IP: (188.165.xxx.xxx)
Ocena: 0
www .radioram. pl /articles/view/26470/Mozesz-sie-przejechac-na-Polbusie Ja to tylko tak tu zostawie.
~#IdzieNowe
2019-03-12 10:37:09
z adresu IP: (89.39.xxx.xxx)
Ocena: -1
No i przyszło. Czekamy na efekty. Powodzenia!
~Pasażer
2019-03-12 10:01:16
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 1
"To także za jego rządów wybudowano nowy dworzec PKS w stolicy regionu." Właściwsze byłoby stwierdzenie, że to komora gazowa w piwnicy galerii handlowej...
~Nl1
2019-03-12 09:46:16
z adresu IP: (83.137.xxx.xxx)
Ocena: 3
Kolejne polskojęzyczne nazwisko