Piątek strzela! Polska wygrywa w Wiedniu z Austrią 1:0

Robert Skrzyński | Utworzono: 2019-03-21 22:35 | Zmodyfikowano: 2019-03-21 22:35

Piłkarska reprezentacja Polski wygrała w Wiedniu z Austrią 1:0 w pierwszym spotkaniu eliminacji mistrzostw Europy. Bramkę w 68 minucie strzelił Krzysztof Piątek. Piątek pojawił się na boisku w 59. minucie zmieniając innego zawodnika pochodzącego z Dolnego Śląska Piotra Zielińskiego. Napastnik Milanu miał jeszcze świetną sytuację w 75. minucie, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił obok słupka.

W innych spotkaniach grupy G Izrael zremisował ze Słowenią 1:1, a Macedonia wygrała z Łotwą 3:1. W niedzielę w kolejnym spotkaniu Polacy będą podejmować w Warszawie Łotwę.

Austria - Polska 0:1 (0:0)

Krzysztof Piątek 68.

Polska: Wojciech Szczęsny - Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Kamil Glik, Bartosz Bereszyński - Kamil Grosicki (90' Michał Pazdan), Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński (59' Krzysztof Piątek) - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik (46' Przemysław Frankowski).