Zamknięte szlaki w Karkonoszach

Piotr Słowiński, KM | Utworzono: 2019-04-01 08:53
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

Obejście z Okraju do Sowiej Przełęczy zostało poprowadzone szlakiem czerwonym przez teren Republiki Czeskiej. Wejście na Skalny Stół jest możliwe od strony Sowiej Przełęczy i Budnik. Wyłączony został również odcinek szlaku zielonego z Polany przez morenę Kotła Wielkiego Stawu do grzbietowego szlaku czerwonego. Obejście jest poprowadzone szlakiem żółtym przez Pielgrzymy do Słonecznika. Zamknięte pozostaną, wyłączone obecnie z powodu zagrożenia lawinowego również szlaki: zielony (Ścieżka nad Reglami) od Rozdroża pod Wielkim Szyszakiem do Schroniska pod Łabskim Szczytem i niebieski przez Kocioł Małego Stawu. Obejście jest wyznaczone Drogą Transportową.

Zamknięte pozostają szlaki wyłączone na zimę. Prócz dwóch ostatnich także Droga Jubileuszowa na Śnieżkę, szlak czerwony przez Kocioł Łomniczki, żółty od schroniska Pod Łabskim Szczytem do Śnieżnych Kotłów,
Odcinek szlaku żółtego przez Biały Jar. Z powodu remontu zamknięty jest także szlak zielony od grupy skalnej Pielgrzymy do Przełęczy Karkonoskiej.

Informacja o zamkniętych szlakach

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama