Rozmowa Dnia: Mirosława Stachowiak-Różecka: Mamy nie protest nauczycieli, a protest polityczny

Dariusz Wieczorkowski, dwie | Utworzono: 2019-04-02 08:55 | Zmodyfikowano: 2019-04-02 08:56
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

POSŁUCHAJ:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Anna
2019-04-03 00:57:45
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -4
Ta pani próbuje, ale jej nie wychodzi mówie prawy nadal chce się dowiedzieć gdzie można zrobić magistra w niecałe 2 lata i zdać maturę.
~Komentarz został usunięty
2019-04-02 18:56:31
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Komentarz został usunięty
~Kodi
2019-04-02 15:08:50
z adresu IP: (109.241.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie da się jej słuchać. Typowe kłamstwa powtarzane przez przedstawicieli pis. Czy RW mogło by tej osoby więcej nie zapraszać?
~filip
2019-04-02 13:19:13
z adresu IP: (80.231.xxx.xxx)
Ocena: 0
Funkcjonariusze z PiS nie są w stanie powiedzieć nic poza partyjnym przekazem dnia?
~Szymon83
2019-04-02 13:14:08
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Kazdy protest grup spolecznych jest polityczny. Jesli jek sie nie podoba polityka to po co sie do niej pcha ta klapnieta Roza? Naczytala sie bredni z przekazu PR i powtarza jakby wlasnego rozumu nie miala.
~do Promotara ,profesor
2019-04-02 11:31:38
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 5
Mowisz o plagiacie to byłes promotorem. hehe. Sam ocenzurowujesz siebie i Uniwersytet Wr. Widac jak funcjonuje system nauczania na Uczelniach.KASTA
~Retoryczna bajdurzara
2019-04-02 10:33:26
z adresu IP: (217.23.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie odwracaj MirKota ogonem
~do promotora
2019-04-02 09:52:34
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 2
Kogo promujesz i za co chronisz.Macie dennych doktorantow. Juz straszysz Układem. A wielu Was i własnie tez tzw. nauczycieli tak konczyło Uczelnie jak P.Mirosława.A ukradane doktoraty i plagiaty to juz normal? Tak nie POwinno byc.POra zmienic system wartosci.Tak juz trwa poł wieku.Czas na zmiany.Docencie najlepszych a nie znajomych! !
~////
2019-04-02 09:51:53
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 4
Nauczyciel stażysta winien zarabiać minimum średnią krajową i kropka. Od tego zależy przyszłość Rzeczypospolitej Polskiej "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie… Nadto przekonany jestem, że tylko edukacja publiczna zgodnych i dobrych robi obywateli." Jan Zamoyski
~student
2019-04-02 09:41:30
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 7
Popieram niech im da PO P.Sutryk a pierw zwolnh emerytow na etatach dozywotnich. MŁODZI PO STUDIACH STACJONARNYCH szukaja Pracy bo etaty blokowane.To samo z Uczelniami. Doktoraty płatne Tylko dla znajomych. A spytajcie z czego doktoraty. Te najlepsze tematycznie sami odrzuąja .Chca siedziec Dozywotnio na etatach. To skandal
~Promotor
2019-04-02 09:36:23
z adresu IP: (217.23.xxx.xxx)
Ocena: 3
Pani Mirosława przeciwna edukacji, a jakże! Nieprzypadkowo piekli się, gdy ktoś zapyta ją, czy ma już tego magistra. :] Swoją drogą, przyślijcie ją do mnie, bo za duży plagiat jej wyszedł.
~WROClove
2019-04-02 09:33:29
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 7
Teraz dzieciaki są zakładnikami nauczycieli ! Jest dużo prostszy sposób na załatwienie sprawy i zapędów pana Broniarza - wystarczy ustawa lub rozporządzenie, że w tym roku znosi się egzaminy i te w szkołach podstawowych i szkołach średnich i dzieciaki przechodzą bez egzaminów dalej i sprawa jest załatwiona szybko i bez problemów; jak te dzieci mają wytrzymać ten ogromny stres????!!!!!! Nie dość, że stres przed egzaminami, to jeszcze nauczyciele fundują im huśtawkę stresową: będą egzaminy czy nie będzie; a jak wszyscy zwolnieni z egzaminów, to dalej będzie już selekcja naturalna, tak jak zawsze, kto się chce uczyć to dalej się uczy a kto nie, to odpada, natomiast nauczycielom odechciałoby się strajkowania i zastraszania dzieciaków ! I ile głosów przybędzie w wyborach :)
~gosc
2019-04-02 09:31:42
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nie dla nauczycieli.Niech śie najpierw dokształca. POnad POłowa z nich ma szkoŁKi prywatne,ktore porobili za własna kase,a szkołki znikły.Jeden miesiac urlopu jak kazdy pracujacy.Czemu moje dzieci prywatnie przygotowuje do egzaminow prywatny nauczyciel ,bo szkolny guzik nauczył a ja musze płacic przatnie. Ich dzieci maja ze szkoły do szkoły lepszy start i tak mamy śiec układow z ZNP AZ DO UCZELNI. A w uczelni tez Układ.Swoi swoich przyjmuja . Na doktorat tez swoi.tzw niedouki z doktoratami. Zniszczyc Ten Układ ZAMKNIETY. TO SKANDAL
~matematyk
2019-04-02 09:23:48
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 5
Ciekaw jestem jaki by był komentarz pani poseł , gdyby protest nauczycieli był w czasie rządzenia przez PO-PSL ?
~Komentarz został usunięty
2019-04-02 09:13:03
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0