Anna Zalewska na spotkaniu z mieszkańcami Jeleniej Góry

Gabriela Stefanowicz | Utworzono: 2019-05-04 18:39 | Zmodyfikowano: 2019-05-04 18:41
A|A|A

fot. Gabriela Stefanowicz

Anna Zalewska, minister edukacji i kandydatka do Europarlamentu, spotkała się dziś w Jeleniej Górze z mieszkańcami regionu. Jak podkreślała kandydatka punktem wyjścia w jej działaniach będzie 12-punktowa deklaracja europejska. Będzie ona także dążyć do tego, by Dolny Śląsk otrzymał dodatkowe wsparcie z unijnej kasy.


W kręgu jej zainteresowań minister Zalewskiej są także odnawialne źródła energii:

Minister edukacji Anna Zalewska jest „jedynką” Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu dolnośląsko-opolskim.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Rodzic
2019-05-06 18:24:36
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ta Pani niech się wytłumaczy z pieniądzy PCK i bałaganu w oświacie bo w Polsce jest dość osób wykształconych i nie zamieszanych w nie
~POWIAT DZIERŻONIOWSKI
2019-05-06 17:13:24
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 3
POWIAT DZIERŻONIOWSKI TEŻ NIE GŁOSUJE NA ZALEWSKA!!!
~Werty
2019-05-06 09:47:07
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 3
To zdjęcie wystarczy w aby zobaczyć jaka była frekwencja! Bali się poinformować o spotkaniu suwerena!
~Edukator
2019-05-06 08:57:25
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -2
Nauczyciele mają rozbuchane EGO. Dużo krzyczą, mało wiedzą i jeszcze mniej robią.
~€dukator
2019-05-06 08:55:11
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -1
Jestem na TAK. Dziękuję Pani Minister za Pani determinację. Nauczyciele to grupa zawodowa, która dużo krzyczy, mało wie i jeszcze mniej robi.
~Prawdziwy Euroentuzjasta
2019-05-06 08:40:01
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -5
Brawo Pani Minister, śmiało do europarlamentu. Ma Pani nasze głosy. Pozdrawiamy
~Jan
2019-05-06 08:37:50
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 43
to jest początek końca kariery politycznej tej pani, teraz nadchodzi czas na spijanie śmietanki z piwa jakiego nawarzyław w szkolnictwie oraz rozliczenie ze zmarnotrawionych środków finansowych ???? czekamy właśnie na wybory aby odwróci bieg historii ku przepaści????
~Jan Ka
2019-05-06 08:37:17
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 58
to jest początek końca kariery politycznej tej pani, teraz nadchodzi czas na spijanie śmietanki z piwa jakiego nawarzyław w szkolnictwie oraz rozliczenie ze zmarnotrawionych środków finansowych ???? czekamy właśnie na wybory aby odwróci bieg historii ku przepaści????
~Jota 7
2019-05-05 23:15:51
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 64
Miny nietęgie. A tej żaby nie da się przełknąć
~Jota
2019-05-05 23:13:53
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 55
Mina kwaśna jak po zeżarciu cytryny. Tej żaby nie da się przełknąć.
~Jolie i
2019-05-05 23:09:35
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -1
Jeździ baba z Kolbergiem po kraju.
~Henio
2019-05-05 17:07:40
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 66
Frekwencja na spotkaniu tak duża że sala pękają w szwach a tysiące jeleniogorzan oglądali spotkanie na czterech telebimach, brak możliwości wejścia na spotkanie ( WERSJA WIADOMOSCI TVP ) Faktycznie na spotkaniu działacze przynajmniej osiem osób i tyle malutki pokoik w siedzibie PIS.
~Bond
2019-05-05 14:43:26
z adresu IP: (77.252.xxx.xxx)
Ocena: 47
Pani minister Zalewska to najgorsza Pani minister nauczycieli ma gdzieś powinno się tą panią wyrzucić że stanowiska minister edukacji nie nadaje się na to stanowisko.
~Jan
2019-05-05 11:12:16
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -1
Odnawialne zrodla energii? Myslalem ze po takim sukcesie bedzie chciala reformowac edukacje EU. Pamietajmy, ta Pani jest nr 1 na luscie PiS. Glos oddany na kogokolwiek z PiS w pierwszej kolejnosci daje "awans" tej Pani.
~Silny
2019-05-05 09:59:48
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -6
Wjeżdżając do Jeleniej góry nie widziała bilbordu debili z PiSu na teren miasta Jeleniej góry nie wpuszczamy
~dziecko we mgle
2019-05-05 09:45:29
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 1
Czy eksperymenty w edukacji wywołały szaloną radość wśród rodziców?Koszty tej zabawy pochłonęły szacunkowo 350 milionów kosztów poniesionych poprzednio.Trzeba mieć wyjątkowy tupet żeby bajdurzyć o swoim posłannictwie w Brukseli.Niech odejdzie w niesławie.
~wyborca
2019-05-05 09:12:46
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 3
Pani Anna Zalewska ma mój głos.
~do Polki i nie głosujacyc
2019-05-05 02:34:55
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -2
My zagłosujemy na Te Pania wbrew Wam towarzysze jako PRZECIWWAGA HAHAHA
~Wrocławiak
2019-05-05 02:27:50
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -7
Jest Pani bardzo miła i kompetentna Osoba.Dobrze,ze kasa dla gniotow POwskich zablokowana.Prosze P. Anno nie czytac POmyj, ktore sie wylewaja WPROST DO STUDZIEŃNYCH SZAMB.Pozdrawiamy i nie zagłosujemy na 56-letnie szambo.TYLKO NA PiS! .! !. BRAWO
~tomek
2019-05-05 00:28:17
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -17
Żaden PO/PiS/KE/Wiosna - 26.05 tylko KONFEDERACJA
~Uczniak
2019-05-05 00:24:56
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Noo, to trzeba mieć naprawdę tupet i być wyjątkowo bezczelnym
~Tempa
2019-05-04 22:59:01
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -6
Już załatwiła dodatkowe środki dla nauczycieli
~plakat
2019-05-04 22:58:11
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: -9
Wszystkie bilbordy z ta chodzącą oazą głupoty we wrocku umiejscowione są w krzakach
~Luke
2019-05-04 22:33:34
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
Bez komentarza, trzeba mieć mózg wielkości tic-tac aby na nią oddać głos. Nawet PiS się jej wyparł.
~67m2
2019-05-04 22:14:30
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 55
Znam ten typ ludzi.Gdy chodziłem do szkoły miałem właśnie taką bezczelną i niekompetentną nauczycielkę. Co ciekawe, ona także jest dzisiaj działaczką PiS-u, niedaleko Jeleniej Góry. Chwaliła się na lekcji polskiego, że widziała kiedy rzucić legitymacja partyjną (PZPR). Owszem, rzuciła kiedy wszyscy rzucali.
~Jawamtu
2019-05-04 21:51:35
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
Glosowal bedzie specjalista od ocieplania wizerunku panMróz
~zalewaja
2019-05-04 21:44:53
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 46
Jacy mieszkańcy Jeleniej Góry? Garstka miejscowych pisiorów.
~nie głosuj na nią
2019-05-04 21:34:21
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 43
z tego co wiemy my z Jeleniej Góry, świdnicy, Świebodzić - ANI JEDNEGO GŁOSU NIE DOSTANIE OD NAS........etat w komunalce w Swiebodzicach do sprżatania miasta - wolny , zapraszamy panią " 0 "
~głosuj przeciwko
2019-05-04 21:31:39
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 61
JEJ NIEDA SIE OGLADAC I SŁUCHAC - ŻRÓDŁO PONIZANIA NAUCZYCIELI I ZNISZCZENIA EDUKACJI KOBIETA ZASŁUGUJE NA NAGRODĘ ZŁOTEJ SZCZEKI I ZERO AUTORYTETU....brrrr az sie zle robi
~POLKA
2019-05-04 21:02:13
z adresu IP: (195.136.xxx.xxx)
Ocena: 46
GŁUPSZEJ ROZDZIAWIONEJ BABY Z OTWARTĄ GĘBĄ W CAŁEJ POLSCE NIE MA !!!
~konkret_
2019-05-04 20:41:59
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 79
Ale tłumy!!!!! Całe 10 osób....i tylko tyle na nią zagłosuje....
~ola
2019-05-04 20:11:54
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 52
Wstydu baba nie ma.... już szkolnictwo zreformowała, teraz chce w całej Europie doprowadzić do chaosu ?
~tola
2019-05-04 19:59:27
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 47
A gdzie się się podział ten przemiły uśmieszek, od strajku nauczycieli zdała chyba sobie sprawę jakiego bałaganu narobiła w oświacie i już ząbków nie suszy. Powinna odpowiedzieć przed TS, a nie uciekać do UE po immunitet i kasę.
~zep
2019-05-04 19:55:16
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 104
Do celi nie do Brukseli !
~wiech
2019-05-04 19:48:21
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: -59
To że Jelenia Góra jest w dużym procencie czerwona to wiadome powszechnie, ale żeby takie obrzydliwe komentarze pisać to normalne Chamstwo.
~Piotr
2019-05-04 19:40:08
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -11
pewnie zaczął się okres nawożenia,bo łajno w jeleniej rzucili
~JAS
2019-05-04 19:19:34
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 80
TA PANI GDYBY MIALA POCZUCIE HONORU I GODNOSCI -ZNIKNELA BY W OGOLE Z OCZU LUDZIOM,Z POLITYKI A NIE OPOWIADA BANIALUKI ,W KTORE CHYBA SAMA JUZ NIE WIERZY.
~Marcin
2019-05-04 19:10:07
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 61
Tej Pani nawet sołtysem nikt rozsądny nie wybierze.
~Zygmunt
2019-05-04 19:03:38
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -40
Widać wielu zainteresowanych i miłośników :)