Wojtek Kiełbasa w Radiu Wrocław Kultura [WIDEO]

Michał Kazulo | Utworzono: 2019-05-05 13:04 | Zmodyfikowano: 2019-05-05 13:16
A|A|A

fot, Michał Kazulo

Wojtek o sobie napisał sam. 

Mam na imię Wojtek Kiełbasa. Jestem niezależnym artystą. Miłość do muzyki zaprowadziła mnie do momentu, kiedy jest ona moim sposobem na życie już od 3 lat. W swoim dorobku mam dwie EP`ki – „Relacje” i „Kolory”, które wydałem na własną rękę. Muzyka oraz teksty są mojego autorstwa.

Jestem gitarowym samoukiem od 2009r., a od marca 2018 szkolę swój głos pod okiem Radka Kota w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu.

Mam za sobą ponad 500 koncertów w różnej postaci, w tym ponad 150 występów ulicznych. Z tymi właśnie występami wiąże się mnóstwo historii, w tym najważniejsza, kiedy podczas występu na wrocławskim rynku poznałem dzisiejszą narzeczoną.

Największy wpływ na moją twórczość mieli artyści tacy jak: zespół Coldplay, Ed Sheeran, John Mayer oraz zespół The Paper Kites i wydaję mi się, że moje piosenki są wypadkową inspiracji tymi właśnie artystami.
Moim celem oraz marzeniem jest, aby nadal koncertować i docierać do kolejnych słuchaczy - tak krok po kroku, aż do autorskiego koncertu na warszawskim Torwarze. Muzyka stanowi dla mnie tak dużą wartość samą w sobie, że wierzę w to, że jeśli będzie w karierze najważniejsza, to reszta rzeczy się poukłada.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama