5 tysięcy funkcjonariuszy drogówki w całym kraju zadba o bezpieczeństwo podczas powrotów z majówki - Radio Wrocław

5 tysięcy funkcjonariuszy drogówki w całym kraju zadba o bezpieczeństwo podczas powrotów z majówki

Piotr Osowicz
Piotr Osowicz
| 7 lat temu, 2019-05-05, 13:52
5 tysięcy funkcjonariuszy drogówki w całym kraju zadba o bezpieczeństwo podczas powrotów z majówki - Fot. archiwum radia wrocław
Fot. archiwum radia wrocław

Dziś do późnych godzin nocnych trwała będzie akacja drogówki "Majowy weekend" a co oprócz prędkości będą kontrolować policjanci mówi aspirant sztabowy Wojciech Jabłoński z Komendy Wojewódzkiej:

Policjanci apelują też do kierowców aby ci zwracali uwagę na rowery i motocykle. Pieszym zwracają uwagę, że nawet w wyznaczonym do tego miejscu nie można wejść nagle na jezdnię bo samochód potrzebuje czasu aby zahamować. Po zmroku osoby idący poboczem drogi poza terenem zabudowanym powinny być wyposażone w elementy odblaskowe.

5 tysięcy funkcjonariuszy drogówki w całym kraju dbać będzie o bezpieczeństwo kierowców podczas powrotów z długiego majowego weekendu. Trwa akcja "Bezpieczny weekend 2019" . Na drogach możemy spodziewać się większej ilości kontroli podczas których będzie sprawdzana trzeźwość kierowców, prawidłowe przewożenie dzieci i stan techniczny pojazdu. Nie będzie tolerancji dla jadących za szybko - mówi aspirant sztabowy Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji :

Policja apeluje o rozważną jazdę.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.