Robert Biedroń spotkał się z mieszkańcami Wrocławia

Piotr Osowicz, GN | Utworzono: 2019-05-15 16:43 | Zmodyfikowano: 2019-05-15 16:44
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Ugrupowanie Wiosna ze swoim liderem Robertem Biedroniem spotyka się z mieszkańcami Dolnego Śląska. We Wrocławiu polityk mówił o tym, że chce wystawić rachunek za, jego zdaniem, nieudolną reformę oświaty i minister Annie Zalewskiej, i premierowi Mateuszowi Morawieckiemu.

Robert Biedroń powtarzał, że kosztami reformy obciążone są głównie samorządy, w konsekwencji też rodzice:

Biedroń odniósł się też krytyczne do reformy wymiaru sprawiedliwości.

Na koniec polityk zapowiedział walkę o świeckie państwo.




REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~PYTANIE ?
2019-05-17 12:14:25
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy te osoby oprócz "tych dwóch" to zlepisko LGBT ? Czy mają nadzieję, że na ich grzbiecie wjadą do sejmu i 12 000 miesięcznie na konto będzie wpływać ? Bo nie sądzę, że mądry człowiek łapie się na ten bełkot i hasła które są jak wielkie g... !
~ZIMA
2019-05-17 12:11:10
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 1
Idzie i szczerzy te zęby. Ten z lewej to śmiszek ? Dziewczynka szczerzącego zęby ? A co ty masz do zaoferowania oprócz LGBEtowania ? A ta w środku to kto ? CO to za mama ?
~fil
2019-05-16 10:04:58
z adresu IP: (80.231.xxx.xxx)
Ocena: -1
Brawo
~gośc
2019-05-16 00:41:14
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 8
Wiosna to niech wraca do Słupska. MY CZEKAMY NA LATO ! ! ALE BEZ BURZ I TECZY .A wiosna niech trwa dozywotnio na POmorze. Zegnamy- szerokiej drogi POwrotnej
~WrocLove
2019-05-15 22:26:24
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dziś z porządku obrad obecnego posiedzenia Sejmu niespodziewanie zdjęto projekt Kukiz'15 dotyczący ochrony własności RP przed roszczeniami wysuwanymi m.in. w związku z amerykańską ustawą 447 - czyli miał rację Sienkiewicz, który zdobył się na szczerość stwierdzając, że „państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje”. Faktycznie, trudno się nie zgodzić, jak za czasów saskich rozgrabiają nas rozmaite koterie, tylko tym razem i z Berlina i z Moskwy, z Brukseli, z Waszyngtonu i z Tel Awiwu .
~tomek
2019-05-15 20:09:54
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 3
korwinunas . pl - zobacz gdzie będzie KONFEDERACJA w twoim mieście
~Mecenas
2019-05-15 17:52:11
z adresu IP: (50.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
5 osob na krzyz a promocja w mediach jak dla papieza
~LPG
2019-05-15 17:31:22
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 6
RTVAGDSLD