Prezydent napisał list do wrocławian z poparciem dla Jarosława Dudy

Malwina Gadawa, BT | Utworzono: 2019-05-17 06:56 | Zmodyfikowano: 2019-05-17 06:58
A|A|A

fot. Twitter

Prezydent Wrocławia wychwalając senatora, poprosił mieszkańców, aby również zagłosowali na niego. List nie podoba się jednak opozycji. Michał Kurczewski, szef klubu PiS w radzie miejskiej tłumaczy dlaczego.

Jacek Sutryk odpiera zarzuty opozycji.

Zapytaliśmy więc wrocławian czy dostali list prezydenta i co o nim sądzą.

Wysyłka listu była sfinansowana z pieniędzy komitetu wyborczego Koalicja Europejska. O mandaty  europosłów z okręgu dolnośląsko-opolskiego walczy sześć komitetów: Koalicja Europejska, Prawo i Sprawiedliwość, Wiosna, Lewica  Razem, Konfederacja i Kukiz'15.

Wybory do Parlamentu Europejską odbędą się w niedzielę, 26 maja.

POSŁUCHAJ CAŁEGO MATERIAŁU:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~tutejszy
2019-05-19 00:53:55
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 2
zamiast współczucia dla tej spracowanej popisami ręki jakieś pretensje wymaganie uczciwości, przecież to wszystko dla was z waszych podatków niewdzięcznicy
~////
2019-05-18 22:17:02
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 6
To ten któremu spalił się salon Mercedesa? Faktycznie wymaga poparcia. A dzieci niepełnosprawne i ich szkoła SOWS1 to pod dywan? Nie są warte Sytryczowego zainteresowania.
~Tom
2019-05-18 08:26:21
z adresu IP: (195.22.xxx.xxx)
Ocena: 4
Czy prezydent Sutryk wreszcie zrobi coś dla miasta? Mam wrażenie, że oprócz lansu na Instagramie problemy miasta to nie interesują. Póki co nie rozwiązał żadnego konkretnego.
~Realista
2019-05-17 17:17:10
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 15
Panie Sutryk zajmimi się Pan tym za co Panu Wocławianie płacą, czyli problemami mieszkańców Wrocławia.
~WrocLove
2019-05-17 15:18:44
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jesteśmy jak Wałęsa za, a nawet przeciw ! Dodatkowo, przed wyborami klapki nosimy na STOPACH, a nie na oczach.
~Andzia Makrela
2019-05-17 14:52:21
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 15
sutryk POkazał, że jest malutkim człowieczkiem na POsyłki. Totalne dno, a nie prezydent najbardziej zadłużonego miasta w kraju. POlityczne POśmiewisko POlszewików wspierających mafię pedofilską.
~ODSYŁAĆ TO G... !
2019-05-17 12:27:21
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 24
Ludzie odsyłajcie mu to g.... na adres magistratu - na dziennik podawczy - niech się udławi taką partyjną agitacją ! A tamten niech wsiada do DUDABUSU i jeździ po osiedlach - niech zobaczy jak jest fajnie - anie tylko myśleć jak tu miesięcznie doić 60 tysięcy !!! Bo PO to cudów w tym parlamencie nie zrobiła oprócz "lamentu i płaczu" na Polskę !!! To jest ta POlityka właśnie !
~ODPŁACIĆ SIĘ !
2019-05-17 12:20:02
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 16
Ten poparł tego - więc teraz jest odwrotnie. Taka partyjna "koleżeńskość". To może napiszesz też list prezydencie do rodziców dzieci z SOSW 1, że masz ich starania w d.... ! Taki z ciebie włodarz miasta, ale jak pomoc idzie od partii rządzącej to NIE, NIE, NIE ! Ja tu jestem " P A N ". Czytałeś "MARIO i CZARODZIEJ" - jesteś tym czarodziejem ? To wyczaruj porozumienie i stań PONAD PODZIAŁAMI POLITYCZNYMI. Daj spokój z tym PO.
~////
2019-05-17 09:26:00
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 5
Jaką metodę zastosowano podając "Koalicja Europejska, Prawo i Sprawiedliwość, Wiosna, Lewica Razem, Konfederacja i Kukiz'15" Obiektywny dziennikarz podałby alfabetycznie Koalicja Europejska Konfederacja Kukiz'15 Lewica Razem Prawo i Sprawiedliwość Wiosna.
~fil
2019-05-17 09:09:30
z adresu IP: (80.231.xxx.xxx)
Ocena: 18
żenujące... podobnie jak cała PO i ten ich śmieszny senator : )
~carlos
2019-05-17 08:50:36
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 11
No musi spłacić dług... Gdyby chodziło tylko o takie listy to bym się nie przejmował, ale niestety są poważniejsze sprawy...do spłacenia
~////
2019-05-17 08:43:06
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 15
Jako prezydent, czy jako Sutryk?
~////
2019-05-17 08:37:23
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 15
Motor za coś dostał do używania. Teraz już wiemy za co.
~Wrocław
2019-05-17 08:28:34
z adresu IP: (195.140.xxx.xxx)
Ocena: 14
Panie sutryk, robi pan błąd, myli się na maxa. Proszę popierać PiS, tylko ta partia działa w interesie Polski i jej mieszkańców.
~wroc
2019-05-17 08:21:48
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: -8
Mój organizm reaguje alergicznie na nazwisko Duda . Zagłosuję na Ochojską .Nie zagłosuję na tego partyjniaka.
~Wrocławianin
2019-05-17 08:10:23
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dlaczego srutryk marnuje nasze pieniądze na swoją agitację? przecież to wszystko z naszych podatków!!!!
~wyborca
2019-05-17 07:48:13
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 18
NIE dla apelu Sutryka! Ja głosuję na PIS. PIS dba o Polskę i Polaków. Sutryk nie dba o dzieci.
~Wkur....ny
2019-05-17 07:47:45
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 5
Mam dość POPiSu, z naciskiem na PO, robią z Polski prywatny folwark, tworząc układy zamknięte, rozdawanie stołków na zasadzie mierny, bierny, ale wierny. Kto jest głupi i ślepy to zagłosuje na POPiS, wszyscy złoczyńcy oddadzą na nich głos, bo dalej zostaną nietykalni. Kto głosuje na takie ludzkie spady, nie jest ich ofiarą, tylko współwinnym tej całej sytuacji!!!
~zwolennik
2019-05-17 07:15:22
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -10
A w sumie dlaczego nie może mówić na kogo zagłosuje? przecież prezydent jest również mieszkańcem Wrocławia, więc kogoś musiał wybrać:-)