Spektakl za grosze. Dziś dzień Teatru Publicznego

Karolina Bieniek, BT | Utworzono: 2019-05-18 07:22 | Zmodyfikowano: 2019-05-18 07:23
A|A|A

fot. Wikipedia/Marek Śliwecki

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy przygotował tym razem dla widzów w tym roku coś innego - nie będzie to zwyczajny spektakl. - Nasza propozycja  to recital "Ta piosenka brzmi znajomo" - zaprasza Mariola Hotiuk rzecznik prasowy Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy

- W tym roku pokażemy taki fantastyczny program muzyczny "Ta piosenka brzmi znajomo" jest to recital naszej aktorki Zuzy Motorniuk. Widzowie będą odgadywać przeboje z lat 80 i 90 więc proszę się przygotować, bo będziecie Państwo przepytywani.

Mariola Hotiuk dodaje, że sztukę można obejrzeć za grosze:

- Oczywiście chodzi o 3 złote 50 groszy, tyle kosztuje jeden bilet. Prosimy o nieprzynoszenie bilonu, zdarzyło się, że zrobili nam widzowie psikusy i przynieśli naprawdę w groszówkach pieniądze na bilet.

W Legnicy dostępnych jest 220 biletów, ale trzeba się spieszyć, kasa jest czynna od godziny 10.00 do 12.00, ale jak informuje Hotiuk zwykle w ciągu 40 min bilety są już wyprzedane. Swoje propozycje na jutrzejszy wieczór mają także Wałbrzyskie i Jeleniogórskie Teatry. W Teatrze Dramatycznym zobaczymy spektakl zatytułowany "Moby Dick - czyli koniec demokracji". A w Jeleniej Górze tym razem ptasia tematyka - Zdrojowy Teatr Animacji proponuje "Teatrzyk Zielona Gęś czyli Najmniejszy Teatrzyk świata", a w Teatrze Norwida spektakl pt. "Gąska". Bilety na wszystkie spektakle w ramach tej akcji kosztują 350 groszy.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama