Ostatnia prosta kampanii. Minister otwierała dworzec

Piotr Słowiński, jk | Utworzono: 2019-05-24 11:16 | Zmodyfikowano: 2019-05-24 11:18
A|A|A

fot.

Na ostatniej prostej kampanii wyborczej do europarlamentu minister Anna Zalewska uczestniczyła w otwarciu po remoncie dworca kolejowego Zgorzelec-Ujazd. Wczoraj wieczorem otwierali go mieszkańcy, głownie nauczyciele, pod hasłem, że otwartego dworca nie trzeba już otwierać. Minister Anna Zalewska tak to komentowała:

W uroczystości otwarcia dworca w Zgorzelcu wzięli udział samorządowcy, kolejarze, ale też wiceminister edukacji Marzena Machałek i wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak.

Dworzec Zgorzelec Ujazd będzie nie tylko służył podróżnym, ale też m.in. harcerzom, którzy mają w nim siedzibę.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~adam
2019-05-24 20:16:19
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: 2
Szkoda ze p.minister nie pokazali dworca zgorzelec miasto obrazu nędzy i rozpaczy miasta zgorzelec.
~Paweł
2019-05-24 19:45:01
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 2
Pani Zalewska powinna otwierać co najwyżej jakąś szkołę - w charakterze woźnej.
~dworzec polski
2019-05-24 19:05:59
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 4
a wykonawcy za remont nie dostali kasy do dzisiaj, ale dworzec za czyjąś kasę zrobili !!!! takie jest właśnie PIS - wszystko z czyjejś kasy, aby nie ze swojej. Na szmatławców nie zagłosuję !!!
~nic
2019-05-24 17:52:00
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 106
to i będzie posada w KUCHNI DWORCOWEJ !!!
~tutejszy
2019-05-24 17:00:59
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: -101
KONFEDERACJA NA POPISowe ABERRACJE
~Pustostan
2019-05-24 14:25:06
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 105
A co wniosła ze jest potrzebna na otwarciu? Czy na zamknięciu dworca i podczas prac tez tam była? Pociagi bedą?
~Anno nie wyjeżdżaj
2019-05-24 13:54:35
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 104
moja firma remontowała ten od dawna gotowy dworzec, odbiory, poprawki i czekano na ...... polską oświatową psuję- zalewską. A jej nie można wysyłać do Brukseli, bo następne dworce niedługo będą gotowe do otwarcia: w Bolesławci i Miękinii. ZALEWSKA ZOSTAŃ W POLSCE!!!
~Pan Wojtek
2019-05-24 13:22:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 109
Strach konserwę otworzyć żeby Zalewska nie wyskoczyła.
~Uczeń
2019-05-24 12:08:48
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 103
W przypadku Pani minister zajezdnia taczek byłaby stosowniejsza. A... pociąg... do wiedzy bardziej by się przydał.