Muzyczna Żonglerka w RWK: Anna Szudek (Noise Magazine) i Squid [relacja wideo]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik, km | Utworzono: 2019-05-29 16:49 | Zmodyfikowano: 2019-05-29 17:04
A|A|A

http://www.radiowroclawkultura.pl/

Unikają szufladek, nie lubią kategorii post rocka, a za jedyną inspirację uznają ścieżkę dźwiękową z filmu „Only Lovers Left Alive“ Jima Jarmuscha. Takie podejście do muzyki ma wrocławski duet Squid, czyli Kuba Łakomy i Tomek Grządkowski. Muzycy byli gośćmi Uli Andruszko i Andrzeja Jóżwika w poniedziałkowej "Muzycznej Żonglerce" w Radio Wrocław Kultura.

Jaka przyszłość rysuje się przed muzyką noise i kto w niej obecnie wytyczna nowe szlaki - opowiadała w poniedziałkowej w "Muzycznej Żonglerce" w RWK Ania Szudek z dwumiesięcznika "Noise Magazine". Jej zdaniem najciekawsze rzeczy dzieją się tam, gdzie artyści mają odwagę sięgać po inne gatunki, choć nie zawsze spotyka się to na początku z aprobatą fanów. Ania rozszyfrowała też dla nas, czy jest metal drugiej fali...

Anna opowiedziała o polskiej scenie metalowej i o zespołach z nią zwiazanych. 

Audycji Muzyczna Żonglerka możecie słuchać co drugi poniedziałek w Radio Wrocław Kultura od 16:00 do 19:00. Prezentujemy alternatywny kalendarz koncertowy, rozmawiamy z muzykami i organizatorami wydarzeń i koncertów. Powtórki we wtorki od 9:00 do 12:00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama