O punkty z beniaminkiem

Wojciech Klich | Utworzono: 2019-05-31 09:41
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek (Radio Wrocław)

W drużynie Sparty, po raz drugi w tym sezonie, w awizowanym składzie nie znalazł się Vaclav Milik. Czech wciąż jest daleki od optymalnej formy, dlatego trener wrocławian, Dariusz Śledź zdecydował o wymuszonej przerwie zawodnika.

Dobrą informacją dla gospodarzy dzisiejszego meczu jest stan zdrowia Macieja Janowskiego. Kapitan zespołu wystąpił już w zeszłym tygodniu w Częstochowie, i choć wciąż uraz barku nie jest w stu procentach zaleczony, to Janowski z każdym dniem czuje się lepiej.

 - Czuję się bardzo dobrze. Ręka co prawda jeszcze dochodzi do siebie i to jeszcze potrwa około miesiąca, ale na motocyklu uraz nie przeszkadza mi w niczym. Teraz tylko muszę nadrobić parę kółek. W Częstochowie nie było źle, mam nadzieję, że i tym razem będzie fajnie - mówi kapitan zespołu.

Rywale to beniaminek ligi. Motor w tabeli zajmuje szóste miejsce z dorobkiem 4 punktów. Oba zwycięstwa lublinianie odnieśli na własnym torze, na wyjeździe ta sztuka jeszcze im się nie udała. Żużlowcy Sparty szczególnie będą musieli uważać na Grigorija Łagutę. W drużynie przyjezdnych zabraknie natomiast Andreasa Janssona. Szwed wciąż walczy z urazem pleców.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama