Drugie śniadanie... na podłodze. W takich warunkach jedzą policjanci [ZOBACZ]

Joanna Jaros, BT | Utworzono: 2019-05-31 19:58 | Zmodyfikowano: 2019-05-31 20:05
A|A|A

fot. Facebook Mundurowi dziękują rządowi

Dowódca nie kazał jednak ubrudzonych stołów posprzątać, a... po prostu je wynieść. Dodatkowo - dzień później zniknęły także krzesła. W efekcie tych porządków policjancie musieli zjeść drugie śniadanie na podłodze.

Nadkomisarz Krzysztof Zaporoski, rzecznik KWP Wrocław tłumaczy, że policjanci źle zinterpretowali zniknięcie mebli, gdyż te zostały usunięte tylko na czas sprzątania. Wychodzi na to, że trwało ono minimum dwa dni.

- Nie mam informacji, żeby to trwało aż tak długo. Myślę, że w ten sam dzień te stoły wróciły do sali

- W środę wyniesiono stoły, a w czwartek wyniesiono jeszcze krzesła. To jakieś sprzątanie na raty?

- Ja nie mam takich informacji, żeby to odbywało się przez tak długi czas - tłumaczy Zaporoski.

A po co w ogóle wyniesiono stoły?

- Tak samo jak w domu wykonujemy porządki i przesuwamy pewne meble, tak tutaj, żeby te prace były przeprowadzone szybciej, sprawniej, to te stoły i krzesła zostały wyniesione na czas tych prac porządkowych. Po wykonaniu prac wróciły na swoje miejsca

- Szafki i inne meble też zostały wyniesione?

- Nie. Takich dużych elementów w domu też nie wynosimy. W momencie gdy jest możliwość wyniesienia małych elementów, małych mebli, to takie rzeczy są przesuwane, wyniesione w inne miejsce, żeby te prace porządkowe można było wykonać jak najszybciej.

Nadkomisarz Zaporoski powiedział również, że meble już wróciły na swoje miejsce, a policjanci o całej akcji wiedzieli wcześniej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~bajki rzeczników
2019-06-14 15:49:13
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak było naprawdę,dlaczego przełożony kazał wynieść stoły i krzesła,tego się nie dowiemy, a już na pewno nie od kłamczuchów rzeczników. Jedna rzecz pozostaje faktem: brak pomieszczenia socjalnego. Kuchnia i szatnia to jedno pomieszczenie. Ale czego można spodziewać się po wrocławskim generale. Ostatnio dostał order od KGP "przyjaciel teatru". Rzeczywiście szopkę stworzył niezłą.
~do byłego
2019-06-14 15:21:30
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -2
Jaj to Ty nie masz,bo pozwalałeś się traktować jak szmatę. Za dużym tchórzem byłeś,żeby zwrócić uwagę przełożonemu. Odwagi Ci starczyło, żeby podciągnąć ogon,a po pracy zalać łeb bimbrem. Teraz do policji przychodzą ludzie wykształceni, którym nikt życia nie uratował, bo przyjął do policji. Przełożeni mają przestrzegać przepisów,czy im się to podoba czy nie,a zastraszać to sobie mogli takich jak Ty. Nie szanujesz siebie, to inni też nie będą Cię szanować. Takie czasy. Dzisiaj policjanci nie piją wódy z powodu nadużyć przełożonych,tylko reagują na nadużycia. Mają wykształcenie i wiedzę. Trudniej jest ich zastraszyć i upodlić
~glina
2019-06-14 15:12:44
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
To nie jest żadne biadolenie leśny dziadku. Komuny już nie ma. Policjanci mają prawo być traktowani jak ludzie, a nie jak bydło,bo bóg przełożony ma takie zachcianki.
~Super
2019-06-13 09:36:30
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Akstra
~koba
2019-06-11 06:50:44
z adresu IP: (178.216.xxx.xxx)
Ocena: 1
Nie biadolcie, bywało gorzej. Bywało, że nic nie jadłem bo przerwy śniadaniowej nie było czasu wziąść jeżdżąc z interwencji na interwencję a na domiar złego bandyta dowódca w bandyckiej firmie zwanej policją jeszcze kazał w notatniku kłamać, że przerwę wykorzystałem. Cyt: "przerwa się należy więc pisz, że ją miałeś a to że nie było na nią czasu to chu... z tobą i twoją przerwą". Taka była i podejrzewam gdzieniegdzie jeszcze jest policja i przestrzeganie prawa przez policję. Ludzie przyzwyczajcie się, że policja to zorganizowana grupa przestępcza egzekwująca przestrzegania prawa od obywatela natomiast sama wobec własnych pracowników łamie prawo nagminnie bo policjanta się nie odezwie a jak się odezwie to się go zniszczy.
~Mieszkaniec
2019-06-10 22:39:43
z adresu IP: (185.139.xxx.xxx)
Ocena: 3
Widzę wiele komentarzy ale nikt nie zauważył, że w instytucji państwowej w jednym miejscu się je posiłki, zmienia brudne ciuchy i pewnie meneli na dołek szykuje. Jak w jednym pomieszczeniu z 20 chłopa porządek można utrzymać, oczywiście nikt nie pomyślał o normalnym pomieszczeniu socjalnym wstyd panowie przełożeni. Chciałbym zobaczyć w jakim pokoju pracuje pan dowódca. Trzymajcie się Panowie.
~POLI
2019-06-07 18:47:24
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -1
Tak to jest jak do policji przyjmowane są dzieci tak zwane pokolenie, które było doworzone do gimnazjów przez rodziców. To małolaty roszczeniowe- nic od siebie, ale za to dużo do powiedzenia. Trzeba było sprzątać po sobie, a nie teraz marudzić. Niech ten dowódca robi wszystko zgodnie z regulaminami i przepisami to okaże się, że wiekszość z nich nie taka święta.
~sęk
2019-06-06 21:31:18
z adresu IP: (84.48.xxx.xxx)
Ocena: -1
ciąg dalszy narzekań młodych gniewnych policjantów, kogo wy w ogóle przyjmujecie do tej Policji? na budowie nie ma okrągłego stołu z obrusem
~zenon
2019-06-05 22:50:22
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
ciąg dalszy szmacenia zwykłych Policjantów ciężko pracujących zwłaszcza na premię swoich przełożonych. Szkoda słów, to po prostu żenujące......
~Cywil
2019-06-05 20:08:30
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 5
Nic dziwnego że nikt nie chce w Policji pracować.
~ZAKO
2019-06-05 12:00:50
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: -1
yoda masz rację kiedyś zomowcy trzymali fason była dyscyplina poszanowanie starszego stopniem już nie mówię o stażu, każdy znał swoje miejsce w szeregu. Mieszkało się i jadło w warunkach gorszych niż lumpy maja teraz w przytuliskach. Stało się na tgz. eskach pod ambasadami długimi godzinami zabezpieczając sto metrów w jedną i drugą stronę, przed przejazdami ważnych dygnitarzy. Deszcz cię zmoczył słońce wysuszyło i nikogo nie obchodziło że cierpisz na reumatyzm. O jedzeniu to mogłeś pomarzyć jak się dygnitarze najedli i się eskę skończyło to o północy po zjeździe do koszar się obiadokolację jadło na zimno. A im K- wa stół i krzesła zabrali żeby posprzątać syf po nich i im jeszcze źle. Poligon dla nich w maskach bez pochłaniaczy i gaz gaz gaz.
~yoda
2019-06-04 22:51:59
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 2
Akurat tego dowódcę kompanii znam i wiem, że głupot nie ma zwyczaju robić. Był syf a chlewikarzom nie po drodze było do miotły to zalecił generalne sprzątanie i miał rację. Mówiło się i mówi o nieokrzesanych zomowcach, ale to barachło które obecnie zatrudnia się w Policji to jest dopiero byle co, nic od siebie, a roszczenia jakby wszyscy magnatami byli. Brak systemu oceny mającego wpływ na zatrudnienie robi swoje. Gdyby w ciągu trzech lat okresu próbnego dowódca mógł jak w fabryce brygadzista powiedzieć: "nie nadajesz się,do widzenia" to i byle co nie szłoby do tej pracy. Mam nadzieję, że PZ-ka im po tym numerze przemokła.
~były
2019-06-04 09:28:37
z adresu IP: (195.117.xxx.xxx)
Ocena: -3
Policja to nie przedszkole, jak byście widzieli jak kiedyś się jadało , kąpało i spało to by wam włosy dęba stanęły także weźcie się wszyscy za jaja i przestańcie miałczeć!!!!!!
~Wiesiek 13
2019-06-04 08:35:44
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 6
Tak trzeba robić ujawniać to całe dziadostwo>Na zewnątrz "malowana" policja,a w środku guano.Premie,dodatki dzieli sobie kierownictwo na lewo i prawo,a dla plebsu nie ma bo trzeba oszczędzać!!!!Teraz kierownictwo to oderwani od rzeczywistości kreatorzy statystyk,tabelek,słupków,mierników itd.Czym zachęcić do wstępowania!!!!?90-ta rocznica powstania Policji Państwowej bez szeregowych-to jest "słuszna" koncepcja!!!Nie będzie kim zarządzać to ciekawe kto spełni wam te wyimaginowane pomysły!!!!!
~Emeryt
2019-06-03 14:26:53
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 8
Teraz do policji oraz innych służb mundurowych opłaci się przyjść tgz. pociotką którzy wiedzą, że po kursie podstawowym zaraz zasiądą w KWP na intratnych stołkach albo chwilę na niższych ale za parę tygodni miesięcy wskoczą na ładny etacik i pojadą do Szczytna na szkołę oficerską. A tam im w te młode głowy naładują, że oni są dowódcami kadrą menadżerską i mają rządzić podwładnymi. I oto takie pociotki i różnego rodzaju ćw-oki po układach są potem przełożonymi. Drodzy Państwo marzenia się spełniają jak to powiedział kiedyś Komendant Główny Policji jak obejmował to stanowisko. Należałoby dodać tak Panie Komendancie marzenia się spełniają owszem Panu i policjantom po układach, którzy latają aby awansować po politykach, biskupach, księżach, i innych dygnitarzach lokalnych, wojewódzkich, państwowych. Takie czasy nadeszły na tą służbę.
~Rzecznicy
2019-06-03 13:44:35
z adresu IP: (178.216.xxx.xxx)
Ocena: 7
Szanowni rzecznicy policyjni. Ja wiem, że macie wysokie etaty i otrzymujecie wysokie pobory więc musicie tańczyć jak Wam zagrają. Ale na boga zachowajcie chociaż odrobinę, choć ciut prawdy w Waszych wypowiedziach. Kiedyś gdy do mojego garnizonu przyjechała inspekcja BHP to każdego dnia wizytowali jeden komisariat (jeden dziennie). Zanim przyjechali do pierwszego to opróżniono go ze starych gratów, mebli i wyposażono w nowe. Gdy jednodniowa inspekcja się zakończyła to nowe wyposażenie w godzinach popołudniowo wieczornych zabrano do drugiego komisariatu a do pierwszego wróciły stare graty. Kolejnego dnia przyjechała inspekcja do drugiego komisariatu gdzie zastała nowe wyposażenie przetransportowane z pierwszego komisariatu. Gdy odjechała to wyposażenie przeniesiono do trzeciego a do drugiego znów wróciło stare. Tak więc nowe wyposażenie co dzień zwiedzało kolejne komisariaty tylko pod publikę dla inspekcji a policjanty jak cybały bawiły się w firmę od przeprowadzek. O ty powiedzcie szanowni rzecznicy ........
~ASKER
2019-06-03 11:28:14
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ale farmazony gada rzecznik....któs go z oddziałów prewencji wprowadził w błąd...i teraz gaga trzy po trzy.
~już nie wierzący
2019-06-03 09:34:28
z adresu IP: (178.216.xxx.xxx)
Ocena: 6
Kiedyś gdy wstępowałem do służby jako młody policjant, uczestniczyłem w pożegnalnej imprezie starego gliny odchodzącego na emeryturę. Gdy był już solidnie podchmielony podszedł, poklepał i powiedział cyt: "młody nigdy nie wierz oficerom, prędzej zaufaj kurw... i złodziejowi niż policji oficerowi". Słysząc to jako młody policmajster byłem oburzony. Dziś po latach, gdy już ja za chwilę będę odchodził, doskonale rozumiem zasłyszane wtedy słowa, doskonale rozumiem co wtedy ten chłop chciał i powiedzieć. Po prostu ta banda łobuzów u władzy pilnuje tylko swojej kabzy, swojego interesu, swojej kariery i zawartości portfela, zadbania o swoje córki i synków zapewniając i szybkie kariery w resorcie i ma w du... ten kraj, jego dobro oraz bezpieczeństwo i służbę dla polskiego obywatela. A podwładny jest totalne zero, jest tylko narzędziem do osiągania partykularnych celów.
~Emeryt
2019-06-03 09:11:33
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
Skazany w wiezieniu ma lepsze warunki socjalne niż policjant, przecież jest to 21 wiek
~Adam
2019-06-03 09:02:22
z adresu IP: (81.6.xxx.xxx)
Ocena: 5
Teraz są inne czasy. Od 94 służyłem w komisariacie przy ul. Karolkowej w W-wie /KRP IV/. Warunki były straszne. Każde krzesło inne, szafki w rozsypce. Pewnej nocy zabraliśmy do nyski ze śmietnika krzesła wyrzucone ze szkoły, bo nasze się rozsypały. Mieszkaliśmy w barakach na Szczęśliwicach /w "nowych" budynkach po koszarach Jednostek Nadwiślańskich nie było miejsc/. Syf, szczury i pleśń. Nie piszę tego aby udowodnić, jakim byłem twardzielem. To była głupota. Spędziłem w tej instytucji 25 lat i teraz cieszę się jedynie z tego, że mam żonę, która uratowała rodzinę.
~zako
2019-06-03 08:21:44
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 2
hahaha to ten dowódca jak sprząta to meble z mieszkania wynosi:) chyba wiem gdzie mieszka bo jak jechałem to sterta mebli przed klatką stała - myślałem że wystawka a to sprzątanie po prostu:) Badanie psychologiczne wg mnie wskazane no bo jak tak pracuje, że albo głupio robi albo głupio gada to chyba ma coś nie tak pod deklem.
~brawo dowódca
2019-06-02 21:57:54
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 3
jemy jak ludzie, czyli czysto i schludnie ... nie jak nierogacizna po której należy sprzątać
~Xcc
2019-06-02 21:09:31
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Do tego, że smyki traktują policjanta jak śmiecia jest dość naturalne bo trudno wymagać aby smyk szanował i lubił policję. Ale jeżeli przełożony policjant traktuje podwładnego policjanta jak psa "żrącego z michy na podłodze" to znak że z tej firmy trzeba szybko uciekać.
~lambada
2019-06-02 20:51:04
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 6
A ten z tego zdjęcia co siedzi na jakimś ręczniku to co boi się o buty że mu się pobrudzą, że postanowił je trzymać na tym ręczniku. Niech sobie pampersa założy jeszcze.
~Xxxc
2019-06-02 20:44:12
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 4
Przerabiałem już w policji wiele głupot tak, że nic mnie nie zdziwił. Było już planowanie ile będzie włamań w nadchodzącym kwartale, ile będzie kradzieży i ile wypadków śmiertelnych i te ustalane limity były nieprzekraczalne. Zupełnie jakby policjant miał się dogadać że złodziejem ile w danym kwartale może ukraść albo ilu kierowcy mogą potrącić śmiertelnie. Widziałem już w tej firmie tyle głupoty, ze trudno mnie zdziwić. Chociaż wciąż mam wiarę w korpus oficerski, oni nie śpią i pewnie jeszcze nie raz zadziwia nie jednego i niejednemu matematykowi udowodnią że 2 plus 2 to 7. Uwierzcie mi ta firma na głupocie stoi.
~Jedwabny
2019-06-02 20:42:00
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeżeli ktoś poświęca rodzinę dla tej chorej instytucji jaką jest w obecnych czasach policja i traci żonę dzieci to naprawdę musi mieć zryty beret. Znam jednego byłego policjanta przyjął się skończył szkolenie popatrzył na ten syf na układy na upolitycznienie i się zwolnił po roku. Ale przed zwolnieniem w czasie wolnym od służby chłopak zrobił kurs z certyfikatem angielskim bo kumał angielski - kurs informatyczny kosztował go około 4 tyś zł. A teraz pracuje w jednej z korporacji tworzy jakieś strony internetowe oprogramowania itp. i zarabia w przedziale od 4 do 7 tyś zł. i śpi spokojnie. Zainwestował w siebie i teraz zbiera z tego profity.
~Xxxcx
2019-06-02 20:31:47
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Policją rządzą protegowanego cymbały, dlatego mamy jak mamy. Dla ludzi uczciwych bez układów jest tylko ulica i but. Dlatego często szeregowy krawężnik jest rozsądniejszy niż wygwiazdkowany generalissimus. Oj gdyby można było upublicznić wszystkie polecenie policyjnej wierchuszki to przekonali byście się czym dziś jest znaczna część kadry dowódczej.
~Lin
2019-06-02 19:16:01
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 1
Oczywiście że warunki należą się każdemu dlatego trzeba było iść do d-cy i mu to powiedzieć. Trzeba było to związkowcowi zasygnalizować a nie do prasy latać, jak będziecie z takimi głupotami do prasy latać to aż się boję co będzie dalej. A jak się rodziny sypią to bym nie czekał że mi się posypie i rozwód muszę brać bo żona ma dość, odszedłbym do innej roboty żeby tylko rodzinę ratować bo to jest najważniejsze a policja poczeka i bez policjanta co ratuje rodzinę i się zwolni też się obędzie. Teraz z perspektywy czasu jak na to patrzę to bym rodzinę zabrał i wyjechał żyć do innego kraju, a już w polskiej policji bym na pewno służby nie podjął. Obecnie żadnemu młodemu człowiekowi nie polecam służby w żadnej formacji mundurowej w Polsce, atmosfera upolitycznienie itp. ciekawostki nie służą dobrej atmosferze. Drodzy Państwo w formacjach mundurowych fortuny się nie dorobicie ledwo starcza od pierwszego do pierwszego a gdzie reszta życia i potrzeb. Wysokie stołki w tych formacjach są tylko dla miernych ale wiernych albo pociotków królika i kuzynów królika itp.
~LOLO
2019-06-02 12:37:14
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 2
Dlaczego te dzieciaki wielkie małe policjanty pozasłaniały twarze, takie mocne w gębie do prasy lecą to niech będą odważni pokazać twarz. Przyjmowałem się w 1990 roku od lutego br jestem emerytem. jadałem w radiowozach między interwencjami dyżurnego to nie obchodziło szatnia była w garażu samochodowym za stół robiła maska radiowozu. Jak zrobili szatnię nie było miejsca na stół ani krzesła i dałem radę. Ale wtedy nawet mi do głowy nie przyszło żeby kogoś p-lić o stół i krzesła. Jak wypełniacie rotę ślubowania do końca i tak się tym szczycicie na różnych lansowaniach to miejcie odwagę pokazać twarz. Inaczej to świadczy o was że ściemniacie. Ten d-ca na najbliższym poligonie zgodnie z konspektem powinien wam pokazać waszą twarz.
~interceptor
2019-06-02 12:35:30
z adresu IP: (193.201.xxx.xxx)
Ocena: 1
To "tylko" tzw. Zarządzanie konfliktem, od co najmniej 10 lat w służbach mundurowych są szkolenia dla średniej i wyższej kadry dowódczej, które uczą jak zarządzać zasobami ludzkimi poprzez konflikt. Jeżeli będą ludzie skłóceni nie będzie zdrowej/właściwej solidarności zawodowej to nie będą mieli pomysłów na zmiany i nie będą wnosić ewentualnych wniosków o poprawę warunków w służbie. Tak więc mamy sytuację, w której obserwujemy brak szacunku dla kolegów niewłaściwe postępowanie służbowe i zwyczajny brak zrozumienia dla drugiego człowieka. Zamiast wyciągnąć konsekwencje wobec konkretnego "brudasa" zastosowano odpowiedzialność zbiorową
~kim
2019-06-02 12:14:55
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 2
Teraz takie czasy młodzież gdzie nie pojedzie na zabezpieczenie to chcą mieszkać w Hotelu pierwszej klasy jeść najlepiej w Wierzynku i najlepiej do służby nie chodzić tylko w odwodzie siedzieć a potem dopominać się o pieniądze za zabezpieczenie i nadgodziny. A jak im na nosie mucha usiądzie to do prasy bułki i kiełbasę żywiecką podsuszaną fotografować i użalać się nad sobą. Ale samokrytyki do siebie nie dopuszczają. Jakby się przyjmowali z 20 lat temu do tej firmy to by jadali w radiowozach albo jadąc na interwencję jak myśmy to robili a dyżurnego to nic nie obchodziło. Jak tak dalej będziecie wielcy mali policjanci robić to lepiej zrezygnujcie na tym etapie na którym jesteście. Zatrudnijcie się jako cieć i będziecie jadać na cieciówie a spać na pryczy, jak wyrobicie z 300 godzin to też zarobicie ze 3 tyś zł i nie będziecie latać po prasie.
~lin
2019-06-02 12:05:17
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jak był syf to dobrze zrobił. Powinien to ustami rzecznika powiedzieć głośno żeby młodzież zrozumiała, że po sobie trzeba sprzątać. Niedawno zakończyłem służbę u mnie tez tak było z mikrofalówki karaluchy wypełzały a nikt jej nie posprzątał tylko w tym syfie podgrzewał posiłek. Kiedyś przyszedłem na nockę i sam w - łem tą mikrofalówkę na śmietnik bo z niej śmierdziało i wcale nie byłem żadnym dowódcą.
~Ryszard
2019-06-02 10:17:15
z adresu IP: (89.75.xxx.xxx)
Ocena: 8
Nie znam sprawy od początku do końca ale jeśli młodzież ma syf bo nie potrafią sprzątać to prawidłowa decyzja przełożonych. Młodzież nauczona, że mama posprząta. Porozkładali się na podłodze zrobili fotkę i zrobili aferę. Niestety teraz już tak się załatwia sprawy = przez media. ...mój czas w tej służbie już sie kończy i całe szczęście. To co teraz przychodzi do służby 20 lat temu nie wytrzymali by jednego dnia ale ci ludzie z przed 20 lat to twarde gliny, które pójdą za kumplem w ogień a takich już teraz coraz mniej. Tacy jak teraz nie potrafią ścierką stół zetrzeć ....
~oscar
2019-06-02 07:49:36
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 11
Jak mieli chlew w szatni, kolejne upomnienia nic nie dały to było jedyne lekarstwo.
~Kazek
2019-06-01 15:49:44
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -1
Co prawda to prawda.Warto poznać z imienia i nazwiska oraz stopnia osobę która podjęła decyzję. I trzeba przyjąć na klatę a nie zasłaniać się rzecznikiem.Taki odważny zapewne tylko do słabszych.
~FACET
2019-06-01 15:31:43
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -3
Co to za d-ca drugiego oddziału. Tych młodych ludzi należy szanować. Wykonują trudna i niebezpieczna prace. Zapewne będą szukać osoby ktora wystawiła zdjęcie. Od takich przełożonych chroń nas PANIE.
~Robert
2019-06-01 15:02:47
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -3
Wstyd tak traktować ludzi.A jeszcze większy kłamać I brnac dalej.Ci przełożeni nie potrafią powiedzieć prawdy .I taki dają przykład. Zenada.
~Piotr Grześkowiak
2019-06-01 11:25:47
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Metody rodem z czasów komuny, jak nam w oddziałach prewencji w kuchni dawali kiełbasę wyścigową to się zbuntowaliśmy, jedzenie było okrawane z ilości i monotonne nie było surówek do tego stopnia , że dostaliśmy szkorbut, zęby nam się ruszały, pielęgniarka nam doradziła, że mamy kupić sobie cebule i jeść i tak zrobiliśmy a w nagrodę za bunt w Warszawie mieliśmy do przebiegnięcia po wale wiślanym po 5 km w pełnym oporządzeniu. Ja przebiegłem 20 bo podoficer nie mógł za mną zdążyć , miałem kondycje wyrobioną w górach nieopodal Lubania w Łużyckiej Brygadzie WOP.
~Andrej
2019-06-01 11:04:51
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
To oni maja czas zjeść patrole interwencyjne na mieście często nie maja czasu na taka czynność jaką jest jedzenie.
~krul
2019-06-01 10:04:35
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -3
Ja jestem komendantem i to ja ustalam prawo! za dużo mam rodziny na urzędach, byście mogli mi co zrobić!
~smutne
2019-06-01 08:44:37
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: -2
Z całym szacunkiem, ale nawet mój pies posila się w lepszych warunkach. Jak tak można traktować pracownika? To tylko świadczy o władzy.
~Morris
2019-06-01 08:17:26
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak sprzątam stół też go z jadalni????
~Martik
2019-06-01 07:51:34
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 2
Panie rzeczniku ładnie to tak kłamać??
~Darek
2019-06-01 07:32:59
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Nie bylo tak jak mowi rzecznik prasowy . Prawda jest zupelnie inna :)
~Qwertye
2019-06-01 05:57:36
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: 6
Dramat, kartonowe państwo z dykty, ludzie, dalej głosujcie na POPiS z dodatkami, to od nowego roku tak będzie niestety wszędzie, drastyczne podwyżki cen produktów, energii i odszkodowania dla Izraela, które POPiS będzie woził w walizkach...
~Tu się dba o KOTY
2019-06-01 01:56:51
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 6
LPGssAGDdeviantBDSMmiastoPOzostałowPZPR
~Sami wybrali
2019-06-01 01:34:49
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -4
To jest tak właśnie-głosowali w większości na PiS , to se siedzą i lulki palą-widać to po ilości prewencji w mieście
~jfk
2019-05-31 20:34:55
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -11
Zapisałeś się na psa,to teraz szczekaj ;)