Spotkania z Muzyką i Poezją

materiały prasowe, jk | Utworzono: 2019-06-10 11:47
A|A|A

fot. materiały prasowe

Spotkania z Muzyką i Poezją jest to konkurs dla młodzieży w wieku od 15-30 lat w kategorii recytacje, poezja śpiewana i piosenka estradowa organizowany od 1995 r. Pomysłodawcami przedsięwzięcia byli: Halina Muszak, Justyna Asztemborska i Artur Adamski.

Przesłuchania konkursowe ocenia jury, w skład którego wchodzą muzycy i aktorzy. W tym roku skład jury: Mieczysław Szcześniak - piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, Anna Kramarczyk -prof. Akademii Sztuk Teatralnych, aktorka, Maria Czechowska- Królicka - prof. Akademii Muzycznej. Spotkania prowadzić będzie Krystyna Paraszkiewicz-Pater- aktorka, poetka.

Przesłuchania konkursowe rozpoczynają się 22 czerwca o godz.11.00. Po przesłuchaniach konkursowych odbywa się Koncert Laureatów i wręczenie nagród /finansowych /. Spotkania uświetnia recital w wykonaniu uznanych artystów.

W minionych latach gościliśmy m in. Emilię Krakowską, Elżbietę Adamiak, Annę Szałapak, Katarzynę Groniec, Jacka Wójcickiego, Stanisławę Celińską, Joannę Trzepiecińską, Justynę Szafran, Magdalenę Kumorek. W tym roku nasze zaproszenie przyjął Mieczysław Szcześniak, który wykona koncert pt.
Największe przeboje.

Spotkania to wyjątkowe chwile obcowania z muzyką i poezją.

Zespół Obornickiego Ośrodka Kultury w Obornikach Śląskich zaprasza serdecznie do udziału w kolejnej już XXII edycji - 22 czerwca 2019 r. Przedłużyliśmy termin zgłoszeń udziału w XXII Spotkaniach z Muzyką i Poezją do 10 czerwca br.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama