Trwa Wrocław Cup 2019 w tenisie na wózkach

Michał Hamburger | Utworzono: 2019-06-28 07:44 | Zmodyfikowano: 2019-06-28 07:45
A|A|A

fot. Wrocław Cup 2019

W turnieju Wrocław Cup bierze udział około 60 zawodników z kilkunastu krajów. Organizatorem zawodów jest Dolnośląskie Stowarzyszenie Sportowców Niepełnosprawnych "AKTYWNI". Zawody otrzymują co roku od Międzynarodowej Organizacji ITF coraz wyższą rangę.

Turniej Wrocław Cup rozgrywany jest rokrocznie na obiektach sportowych we Wrocławiu, dla graczy z Polski i ze świata. Organizatorzy poprzez te zawody chcą zachęcić osoby niepełnosprawne do aktywnego trybu życia i uprawiania sportu, który jest jedną z najlepszych form samorealizacji.

Goszcząc co roku coraz lepszych zawodników z czołowych miejsc rankingu ITF, organizatorzy pokazujemy na ich przykładzie, jak wspaniale można się spełniać w życiu poprzez sport. Celem jest również by Turniej Wrocław Cup był organizowany corocznie na coraz wyższym poziomie sportowym i organizacyjnym. Nieustannie trwają prace nad tym, aby zawody spełniały oczekiwania zawodników oraz sponsorów i stały się najlepszym turniejem dla sportowców niepełnosprawnych w tej części Europy.

Areną zmagań są korty Redeco przy Hallera. Sobotnie finały rozpoczną się o godzinie 11. Zapraszamy by przychodzić i wspierać najlepszych tenisistów z całego globu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama