Muzyczna Żonglerka w RWK : Hultaj festiwal, Michał Chlebosz, Butoh Techno; Jan Pogany i Brahms Festiwal [relacja wideo]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2019-07-04 23:07 | Zmodyfikowano: 2019-07-04 23:07
A|A|A

http://www.radiowroclawkultura.pl/

O formule festiwalu i szczegółach programu opowiadali w poniedziałkowej "Muzycznej Żonglerce" w Radio Wrocław Kultura, organizatorzy Hultaja, Michał i Leon.

Michał Chlebosz, muzyczny kurator związany z DK Luksus. Podsumowaliśmy sezon 2018/2019, zapytaliśmy o plany koncertowe na najbliższe tygodnie i miesiące. Przypomnijmy, Michał był nominowany do tegorocznych Emocji, nagrody Radia Wrocław Kultura za wytrwałość w promowaniu muzyki niezależnej, za bycie "ostoją" wrocławskiego życia koncertowego, za czujność w promowaniu artystów, którzy nie poddają się wymogom rynku masowego i komercyjnego.

]

Multimedialny spektakl "Butoh Techno", znany bywalcom wrocławskiego Ośrodka Postaw Twórczych, będzie prezentowany w Japonii. Jan Fanfare, Aleksander Olszewski (Shepards of Cats) i Matylda Gerber, czyli twórcy tego polsko-japońsko-angielskim projektu odwiedzili "Muzyczną Żonglerkę", cykliczną poniedziałkową audycję Radia Wrocław Kultura.

Sobotnim koncertem w Synagodze pod Białym Bocianem, z udziałem Orkiestry Kameralnej Camerata, rozpocznie się VIII Międzynarodowy Brahms Festiwal. O tym, jak wyjątkowym człowiekiem, i postacią związaną z Wrocławiem był Johannes Brahms opowiadał w poniedziałek, w Radio Wrocław Kultura, dyrektor generalny festiwali, dyrygent i kompozytor Jan Pogany.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama