Tragedia w Muchowie. Sześcioletniego chłopca przygniotła drewniana rzeźba

Piotr Słowiński, km | Utworzono: 2019-07-15 08:44 | Zmodyfikowano: 2019-07-15 08:45
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Pałacyk w Muchowie od lat jest magnesem dla turystów. Tym razem w ośrodku pojawiła się rodzina z Wrocławia. Gdy goście szykowali się już do odjazdu chłopiec usiłował wspiąć się na masywną rzeźbę, która powstała tu podczas ostatniego pleneru artystycznego. Konstrukcja przewróciła się przygniatając malca. Mimo natychmiastowej reakcji świadków, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon dziecka. Teraz okoliczności tragedii badają prokuratorzy.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~...
2019-07-15 15:46:29
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -4
Ludzie jakie z Was je..ane kur..y. Polskie kur.y,dzięki ktorym moj kraj jest taki a nie inny ..je..ać Was luje! Pilsudski miał 100% racji...
~Mieszkaniec
2019-07-15 15:11:40
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
A co z budynkiem bylej Gwardii? Ponoc tez jest w zlym stanie.
~ewa
2019-07-15 13:33:49
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: -1
Dlaczego rodzice go nie pilnowali a swoją drogą co to za rzezba jak się przewraca pod naporem 6 latka
~Muchow
2019-07-15 12:08:34
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -1
A jak? W jaki sposób? I czym? Byly zabezpieczone te rzeźby?? Dziecko jak dziecko... Chce dotknąć i wejść wszędzie... Wina obiektu....
~anka
2019-07-15 11:41:12
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 2
Nie wśpołczuje głupim rodzicom.Chowali małego draba.A co oni robili ? Pewnie foto jak demolował zabytek.! ! .! POTEM NA youtube.! A p. Sutryk nie daje nakładow na renowacje zabytkow A CZEMU?
~gostek
2019-07-15 11:34:16
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -4
Ewidentna wina bezstresowego chowu małych bandytow.Rodzice do bani to pewnie PO. AJ.WAJ a jaki byłby Krzyk i LAMEMT JUZ BYSCIE KOSCIOŁ OBWINIALI HEHE. SEKIELSKI NAGRAJ FILM! ! ! pt "Wina PiS" ! ! a to PO POdpiłowało hehehe.
~Turysta
2019-07-15 10:08:05
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 6
WSPIĄĆ SIE PO RZEŹBIE czyli rodzice mieli w dupie jak bombelek to robił, dopiero jak stała się tragedia to rozpacz.