Sierpień z komedią we Wrocławskim Teatrze Komedia

Agnieszka Żulewska, BT | Utworzono: 2019-07-16 10:46 | Zmodyfikowano: 2019-07-16 10:47
Sierpień z komedią we Wrocławskim Teatrze Komedia - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Na scenie Wrocławskiego Teatru Lalek (pl. Teatralny 4) tegoroczna edycja Sierpnia z Komedią rusza w piątek 2 sierpnia. Rozpoczynają ją spektakle „Pomocy domowej” Marca Camelottiego. Tegoż autora obejrzymy również prawdziwy hit, od lat uwielbiany przez publiczność czyli ‘Boeing, boeing”(23, 24 i 25 sierpnia).

Natomiast spektakle „Nic nie gra” autorstwa H. Lewisa, H. Shieldsa i J. Sawyera (9,10,11 sierpnia) to zdaniem publiczności najlepsza komedia prezentowana na londyńskim West Endzie. I ta opinia potwierdza się na wrocławskiej scenie.

„Z twoją córką? Nigdy!” Antonina Prochazki zobaczymy 16,17 i 18 sierpnia. Niesamowite i zabawne przygody dwóch małżeńskich par rozgrywają się…. przy przepięknych piosenkach
Karela Gotta.

Finał „Sierpnia z komedią” (30, 31 sierpnia i 1 września) to najnowsza pozycja w repertuarze Wrocławskiego Teatru Komedia czyli „Damski biznes” w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego.. Tempo, przebieranki, gagi, błyskotliwe dialogi, znakomite aktorstwo to atuty tego przedstawienia. Zatem, wakacje we Wrocławiu zapowiadają się niezwykle pogodnie (niezależnie od aury).

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.