Przetarg na budowę południowego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia rozstrzygnięty

Radio Wrocław, km | Utworzono: 2019-07-21 09:13
A|A|A

fot. mat. prasowe

Koszt to niecałe 31-en milionów złotych. To także najtańsza oferta, wśród tych zgłoszonych. W przetargu startowało 5 firm. Według umowy Budimex ma czas do końca października 2021 roku.

Południowy odcinek wschodniej obwodnicy podzielono na dwa zadania. Ten drugi dotyczy fragmentu od Grota-Roweckiego do Bielan przez Wysoką. Tutaj DSDiK przedłużyła termin składania ofert do 8 sierpnia. A możliwy termin zakończenie inwestycji to koniec września 2022  roku.

Przeczytaj też:

Rozmowa Dnia: Cezary Przybylski: Co dalej ze Wschodnią Obwodnicą Wrocławia?

Wrocław dołoży się do budowy wschodniej obwodnicy

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Josh
2019-07-22 15:56:39
z adresu IP: (94.42.xxx.xxx)
Ocena: 4
Nie ma to jak wybrać najtańszą ofertę. Oby tylko nie trzeba było 6 razy po nich poprawiać
~Kończ waść
2019-07-22 14:18:25
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: 6
Dobrze liczę, że po 8 latach - może - podwładni Przybylskiego wybudują kilkukilometrowy odcinek obwodnicy? Tempo iście imponujące - 2 kadencje na krótki odcinek jednopasmowej drugi. Przy takim tempie to autostradę do Warszawy mielibyśmy po 100 latach...
~skandal
2019-07-22 11:30:42
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 9
mam dość artykułów o ty że będzie budowana obwodnica ! obiecywali że będzie gotowa w 2017 Teraz to jest tylko obciach i pośmiewisko.
~wysoka_smieszni_ludzie
2019-07-22 10:36:09
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: 3
obwodnica przez wysoka byla w planach od dawna. Naiwni kupowali i myśleli, ze nikt nic nie wybuduje. Od początku byl plan ze osiedle bedzie w tym miejscu i plany były jawne. troche jak barany co wzieli kredyt we Frankach :) wiedzieli ze jest taniej ale o ryzyku nie pomyśleli.
~skandal
2019-07-22 08:24:41
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
to jest obciach ,totalna żenada i kompromitacja . Dokonczenie obwodnicy obiecywali do 2017. Mamy 2019 nawet łopaty nie wbili to jest lepsze niż kabaret.
~Korek plus
2019-07-21 22:04:51
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 1
A będzie BUSpas?
~Bem
2019-07-21 15:52:13
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 9
A kiedy będzie przetarg na dobudowanie dodatkowych 2 pasów?! To dziadostwo już się korkuje a jak jeszcze dojdą auta z autostrady to będzie paraliż.
~Kodi
2019-07-21 15:35:37
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 8
A kiedy ruszy odcinek z Łan do dlugoleki? Według tablicy informacyjnej to już od 10.2018 roboty trwają.... A tam nic się nie dzieje
~zerniczanka
2019-07-21 13:40:57
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -2
Mieszkam na tym zadupiu od lat. ale dajcie nam sPOKO od arterii. Nie chcemy Smrodu i Smogu.
~Ohlauer
2019-07-21 10:35:26
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -2
Nowa część obwodnicy będzie, ale Brexitu i tak nie będzie.