Debata Polityczna: Jak powstrzymać eskalację agresji podczas manifestacji?

Malwina Gadawa, d | Utworzono: 2019-07-22 08:30 | Zmodyfikowano: 2019-07-22 08:34
A|A|A

(fot. Radio Wrocław)

POSŁUCHAJ DEBATY:

Cz. 1

Cz. 2

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wrocławianin
2019-07-24 19:29:32
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 5
To proste. Nie będzie manifestacji to nie będzie agresji.
~Ana
2019-07-23 07:30:13
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 8
Pani Aldono: 1. Rodzice nie chcą zostać w tym miejscu pod fundacją, a jedynie pod samorządem terytorialnym ... to dwie różne rzeczy!!! 2. Nauczyciele nie zwalniają się. Dlaczego mieliby to robić? Przecież placówka nie jest zlikwidowana!!! Są zatrudnieni w SOSW nr 1 a jakikolwiek ruch ze strony miasta mógł być do końca maja. Jest Pani kolejną osobą która próbuje wprowadzić opinię publiczną w błąd!!! 3. Mówi Pani, że przez reformę dzieci będą uczyć się do 16 i że to nie jest w porzadku... A nie interesuje Pani, że miasto chce zafundować dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną z ośrodka SOSW nr 1 we Wrocławiu, po podziale na Kamienną i Parkową w pierwszym z tych ośrodków naukę od 12:50 do 19 a nawet 20 (bo jest tam szkoła branżowa) To to Panią już nie dziwi? I tu uważa Pani, że to jest w porządku? Najlepiej powtarzać wytyczne "z góry" co do zasady postępowania z SOSW nr 1. Słyszeliśmy wielokrotnie o wspaniałych warunkach na Kamiennej i Parkowej, a rzeczywistość niestety mocno odbiega od tego, co włodarze miasta wielokrotnie mówili w mediach: że mają wystarczającą ilość miejsc i nie ma potrzeby utrzymywać jeszcze jednej szkoły. Więc czekam na spełnienie tej obietnicy... choć wiem, że to były tylko puste słowakierowane do opinii publicznej. Jako rodzice słyszeliśmy wiele przykrych słów że strony włodarzy miasta. Przykre że jako Rodzic, który chce dobrze dla swojego dziecka zostaje zepchany poza margines społeczenstwa wraz ze swoim noepelnosprawnym dzieckiem jako ktoś dla którego nie warto tworzyć godnych warunków do nauki, że musi nawet o coś takiego walczyć ... o coś co gwarantuje mu konstytucja a miast umywa tylko ręce;( Dziękuję M. Kurczewski i G. Charytoniuk że pomimo różnic politycznych umiecie dostrzec prawdę i potrzebę dla tych niepełnosprawny dzieci z SOSW nr 1 .... że umiecie mówić zgodnie ponad podziałami o potrzebach tych dzieci i ofiarowaniu pomocy. Rodzic dziecka z SOSW nr 1
~Stop ludzkiej głupocie.
2019-07-23 06:35:04
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 4
Może trzeba przeprowadzić referendum ogólnokrajowe, czy Polacy są za, czy przeciw takim pochodom, kibolom, lgbt w szkołach itp. Do czasu referendum i ogłoszenia wyników, zdelegalizować wszystkie pochody, tak z prawej, jak z lewej strony sceny politycznej. Polacy są tak źli i podzielenie, że takie marsze nie mają nic wspólnego z sensownością. Jedni drugich rozjuszają. Na marszu w Bałymstoku, nie było ani Boga, ani honoru, a już tym bardziej patriotuzmu, wszystkie te tępe ryje, które biły i kopały, pozamykać do pierdla, natomiast środowisko gejowskie na siłę pokazuje, że oni muszą być najważniejsi. Nie obchodzi mnie kto z kim sypia. Ja nie chodziłem, nie chodzę i chodzić nie będę na jakiekolwiek marsze, zgromadzenia itp. Polacy są coraz bardziej sfrustrowani całą polityczną sytuacją. Śmiejemy się z Ukraińców, a oni potrafili stare mordy od koryta odsunąć i wybrali ludzi nie związanych z polityką, teraz czas na zmiany w Polsce, zmienić te mordy przy korycie z prawej i lewej strony, może wtedy zrobi się spokojniej i wszyscy będą mogli żyć koło siebie bez strachu.
~Hfuf
2019-07-22 22:25:37
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak ktos nie byl na miejscu i nie wie jak oceniac niech nie przychodzi do radia.
~Gość
2019-07-22 21:19:50
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 7
Pani Aldona były propozycje że szkołami dla naszej szkoły ale oczywiście dla Wrocławia 200 uczniów może iść na bruk ważne że wy macie gdzie siebie usadzic.Dla mnie wstyd że chciałam mieszkać we Wrocławiu teraz muszę myśleć o szkole dla dziecka tak jak inni rodzice. Wrocław przez 17 lat płacił dzierżawę a budynku nie wybudowali. Szkoda nauczycieli którzy dużo zrobili dla naszych dzieci a wy radni jednym naciśnięcie zniszczyliscie to co dobre dla dzieci niepełnosprawnych i dla naszych nauczycieli.
~Cypis
2019-07-22 14:55:16
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -29
Brawo pan Gracjan
~Jacek
2019-07-22 13:49:31
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -138
PO SIEJE NIENAWISC W NARODZIE.To Okropne POwskie Towarzycho Odizolowac i Nałozyc PRZYMUSOWA KWARANTANE I PO robocie.Wowczas nastapi SPOKOJ. DAJCIE POgrobowcy Rzadzic Tym na KOGO GŁOSOWALI POLACY.4 lata juz przeszkadzacie .DOS WASZEJ INDOLENCJI. !!!!!!!!
~Wrocławiak
2019-07-22 11:10:08
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -122
Nie CHCEMY ZBOCZEN NA ULICACH! ! Nasze dzieci i wnuki pytaja nas dziadkow A co to? Mowimy, ze CYRK PRZYJECHAŁ HAHA.ALE PO co kłamac dzieci. Pytam Was tow. z PO? Na kłamstwie to zamki z piasku POległy