Nowoczesna plus we Wrocławiu: Apelujemy do rządu zwrócenie większej uwagi na sprawy klimatu

Beata Makowska, mk | Utworzono: 2019-07-25 18:32 | Zmodyfikowano: 2019-07-25 18:34
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

- Nie mamy już czasu na zwłokę w tak ważnym temacie - powiedziała dzisiaj na specjalnym briefingu powiedziała radna Magdalena Piasecka:

- O tym jak zmiany klimatyczne wpływają na nasze środowisko, można przekonać się w dolinie Baryczy -mówił z kolei radny Ryszard Lech:

Apel radnych sejmiku województwa w najbliższych dniach ma trafić do kancelarii premiera.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Sutryk ma kota
2019-07-27 01:57:02
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Władza na Wrocławiu "Apelujemy do rządu zwrócenie większej uwagi na sprawy klimatu".
~brth
2019-07-26 05:48:34
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Trzeba było, Panie Redaktorze, przyczaić się i zobaczyć czym ci przejęci klimatem pojechali do domu. Na pewno na rowerach, hulajnogach tudzież tramwajem... Apeluję do apelujących - starajcie się być choć trochę wiarygodni....
~tutejszy
2019-07-26 01:18:25
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 6
kto tym wikingom tak emitował co2 że chcieli mieszkać na grenlandii? putin?
~NOWO
2019-07-26 01:13:00
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 3
Trans+
~wyborca
2019-07-25 21:49:59
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 3
To się nazywa odkrywanie Ameryki. Od razu widać że nie czytali naukowych opracowań agencji rządowych.
~dziecko we mgle
2019-07-25 19:48:50
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ta propozycja wyglądająca na próbę ratowania rzeczywistej sytuacji nie znajdzie odbicia w żadnym konkretnym działaniu.Chcąc ratować Wrocław przed "uduszeniem " smogiem koszty centralnej instalacji grzewczej przekraczają możliwości finansowe miasta w stopniu nie do przyjęcia przez radnych ,nawet z udziałem funduszy unijnych.Jesteśmy za biedni.
~PRW
2019-07-25 18:51:46
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 7
Macie przecież wysyp „ekologicznych” pojazdów - hulajnóg. Takie modne i eko... a że tak naprawdę to chińskie elektrośmieci...