Senat nie dla Barbary Zdrojewskiej...?

Malwina Gadawa, mk | Utworzono: 2019-07-26 18:17 | Zmodyfikowano: 2019-07-26 18:25
A|A|A

fot. Facebook/ Barbara Zdrojewska

Przewodniczący PO w naszym regionie europoseł Jarosław Duda tłumaczy dlaczego partia woli, aby Barbara Zdrojewska kandydowała do Sejmu, a nie tak jak chciała do Senatu:

W okręgu wałbrzyskim najprawdopodobniej liderem listy zostanie poseł Tomasz Siemoniak, a w okręgu legnickim Piotr Borys. Minister Michał Dworczyk, który będzie otwierał wałbrzyską listę PiS tak komentuje listy konkurencji:

Przedstawione propozycje muszą jeszcze zatwierdzić władze krajowe Platformy Obywatelskiej. Posiedzenie władz PO zaplanowano na wtorek.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Fee
2019-07-27 10:46:37
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -156
Mam nadzieję, że nie tylko senat ale i sejm jest poza zasięgiem tej pani.
~Sutryk ma kota
2019-07-27 02:32:58
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: -145
Wrocławianie mają już Sutryka z jego kotem.
~klika
2019-07-27 02:06:23
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: -157
z Siemoniakiem i czerwoną prostą babą jest już historią
~Wrocławiak
2019-07-27 00:20:54
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -157
Nigdy wiecej na peło.! ! .! peło jak było to Wrocław zniszczyło. Na PiS i juz.
~Juz biegne
2019-07-27 00:16:32
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -169
ale GLOSOWAC NA PiS. Dosc mam tych 50-letnich komuchow i ludzikow z PO.TYLE LAT KOMUSZYNY rzadziły doputy az MEGO WROCKA NIE ZNISZCZYŁY. BRAWO PRAWO i SPRAWIEDLIWOSC
~Kibic
2019-07-26 20:39:15
z adresu IP: (185.168.xxx.xxx)
Ocena: 1
Po chyba chce, żeby mąż pokonał żonę. Mistrzostwo głupich decyzji.
~Karkonoszek
2019-07-26 20:24:18
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -63
Czasy totalnych członków POlszewickich na Dolnym Śląsku dobiegają końca. Konieczna zmiana, konieczni posłowie i senatorowie, którzy dbają o region i Polskę. Służba biało-czerwonej Ojczyźnie najważniejsza.
~Filip
2019-07-26 20:19:25
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -10
PiS, PO, jedno zło...
~wrocławianin
2019-07-26 19:59:06
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -165
Usiłowałem sobie przypomnieć co pani senator Barbara Zdrojewska zrobiła dla miasta Wrocławia. Jakoś nic nie wpadło mi do głowy. Nie będę głosował na panią senator Barbarę Zdrojewską. Już lepiej oddać głos na jedynkę z listy PIS.
~0laf
2019-07-26 18:40:20
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -159
Choćby nie wiem co - nigdy więcej na peło!
~Źe było tak jak było?
2019-07-26 18:33:38
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: -156
Nigdy więcej !