Corona Sunsets Session na największej plaży we Wrocławiu

Radio Wrocław | Utworzono: 2019-08-01 16:44 | Zmodyfikowano: 2019-08-01 16:44
A|A|A

fot. materiały prasowe

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie we Wrocławiu, które jako tło dużej imprezy muzycznej wykorzystuje plażę oraz rzekę, zapraszając uczestników festiwalu w muzyczną podróż pełną słońca, piasku i wakacyjnej beztroski. Klimatowi temu sprzyjać ma oprawa eventu, który będzie utrzymany w stylu boho, począwszy od dekoracji plaży po liczne rozrywki, oraz warsztaty zaplanowane przez organizatorów.

Organizatorzy podkreślają, ze każdy z zaproszonych artystów był rozpatrywany również pod kątem tego jak wpasuje się w klimat plaży i charakter wydarzenia. Pomimo muzycznej różnorodności, line-up w przyjętym podziale na dni stanowi spójną całość, w której artyści się wzajemnie uzupełniają.

Mająca 13000 m2 plaża HotSpot Beach Baru zostanie podzielona na kilka stref. Będzie strefa gastro w której będzie można posilić się w przerwach pomiędzy koncertami, silent disco pod mostem w zaskakującej aranżacji, strefa warsztatów dla pragnących rozwijać swoje umiejętności manualne, sportowa dla aktywnych, chillu dla szukających wytchnienia od tańczenia pod sceną, barowa dla spragnionych oraz oczywiście główna strefa muzyczna.

Przewidziane również zostały bilety grupowe oraz znacznie tańsze bilety dla dzieci od lat 4 do 10. Organizatorzy zadbali również o tych niezdecydowanych, którzy zechcą zakupić bilet jednodniowy. Otóż kupując taki bilet nie ma konieczności deklarowania konkretnej daty. Do ostatniej chwili, posiadacz biletu jednodniowego będzie mógł podjąć decyzję czy chce go wykorzystać podczas pierwszego, czy też drugiego dnia festiwalu.

Więcej informacji o wydarzeniu: profil fb
Strona główna imprezy: coronasunsets.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama