Jechał drogą S8 z prędkością ponad 200 km/h [WIDEO]

Michał Kazulo, z informacji prasowych | Utworzono: 2019-08-02 12:54
A|A|A

fot. mat. prasowe

Jednak wciąż zdarzają się kierujący, którzy na własnej skórze muszą się przekonać, że nawet pędząc ponad 200km/h nie unikną policyjnej kontroli. Jednym z nich był mężczyzna, siedzący za kierownicą Audi, któremu na drodze S8 zmierzono prędkość 224km/h.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Obiektywny
2019-09-05 00:20:35
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie "jemu zmierzono" jak kłamie artykuł. To prędkość nieoznakowanego radiowozu. Przy zoomie x16 i pomiarze tylko na odcinki 100m nie da się stwierdzić ile jechał nagrywany. Przy takich parametrach utrzymanie równej odległości przez część sekundy wzrokowo jest niemozliwa.
~Kamil
2019-08-18 16:18:39
z adresu IP: (89.35.xxx.xxx)
Ocena: 0
A ten co pędził za nim ponad 200 to nie stwarza zagrożenia? Zapewne świadczą o tym statystyki rozbitych radiowozów :D choć te pewnie znikają jak raporty z lotów Kuchcińskiego.
~Adik
2019-08-05 13:51:43
z adresu IP: (109.40.xxx.xxx)
Ocena: -1
Sam pokonuje prędkość światła na S3 i S8, ma ktoś tablice rej. tychy policyjnych aut? Będę częściej zaglądał w lusterka....
~mik
2019-08-04 16:09:00
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 1
kasa kasa - a statystyki na drogach poprawiły się gdy policja strajkowała w ubiegłym roku!! więc nie chodzi o poprawę bezpieczeństwa tylko wyciąganie kasy z obywateli. Jak inni piszą w mieście a nie na S8 są wypadki również z winy pieszych i rowerzystów . (swoją drogą wydanie grubej kasy na BMW wymusza ścigania obywateli którzy jadą nawet pustą drogą)
~Miu
2019-08-03 00:11:54
z adresu IP: (94.172.xxx.xxx)
Ocena: -5
Może jechał, może nie, przy zoomie 16 i pomiarze jedynie 100m niemożliwe jest utrzymanie równej odległości za ściganym. Jedyny dowód jest na to że policjant cywilnym autem popełnił grube wykroczenie.
~2+2=4
2019-08-02 18:12:43
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: -4
wow i co polaczki dacie mu 120euro mandatu buahahaha, cudem zlapany ukarany wymiar maksymalny w cenie dobrego obiadu w restauracji buahahaha
~Obiektywne spojrzenie
2019-08-02 16:52:12
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Wow jesteście wielcy medal dla zasłużonych ...został zatrzymany kierowca pędzący „bezpieczna” droga biegnąca przez pola.... A piesi giną na przejściach dla pieszych i tu możecie się wykazać.
~mecenas
2019-08-02 15:11:01
z adresu IP: (50.254.xxx.xxx)
Ocena: -4
a ten co nagrywal tez jechal ponad 200 km/h.
~afa
2019-08-02 14:14:32
z adresu IP: (109.40.xxx.xxx)
Ocena: -2
Jakim autem jeżdzą?!