Zachodnia estakada na Placu Społecznym we Wrocławiu przechodzi do historii

Piotr Osowicz, mk | Utworzono: 2019-08-03 17:43 | Zmodyfikowano: 2019-08-03 17:48
A|A|A

fot. Corvus monedula/fotopolska.eu (Licencja: CC-BY-SA 3.0)

Dla kierowców jadących w stronę Mostu Pokoju, drogowcy przygotowali lewoskręt.Obawiamy się dużych korków w tym miejscu mówią zmotoryzowani mieszkańcy miasta:

- Aż strach pomyśleć jakie korki w tym miejscu czekają nas po wakacjach - mówią mieszkańcy:



Na razie ruch odbywa się płynnie, ale mamy weekend. Podczas rozbiórki estakady budowlańcy wyznaczą objazdy. Jadąc z Placu Grunwaldzkiego do centrum, pojedziemy przez parking Urzędu Wojewódzkiego oraz dalej przez skrzyżowanie Wyszyńskiego z Purkyniego.Z Mostu Pokoju w kierunku placu Wróblewskiego ruch zostanie poprowadzony przez aleję Słowackiego i Podwale.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~robert
2019-08-06 17:38:09
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przestańcie wszyscy marudzić jak baby co za popaprany naród wszystko wam żle
~Sutryk ma kota
2019-08-04 21:16:21
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
a deweloper tak chciał.
~młody
2019-08-04 08:24:09
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 5
Beznadziejna decyzja. Będą mega korki. Po co było niszczyć takie udogodnienie?
~ MOcieć + w niebieskim
2019-08-04 00:36:20
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 8
mundurku pogardza Nami
~IRYD
2019-08-03 22:57:09
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 13
Myślałem, że "przebudowa" przejścia świdnickiego to był szczyt... słabą miałem wyobraźnie...
~G.m
2019-08-03 21:14:29
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Jeszcze tylko bus pas,dla rowerów i hulajnogi i balanga gotowa
~nierozgarnięty
2019-08-03 21:08:29
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 7
Jakie jest uzasadnienie?
~Brunner
2019-08-03 20:41:17
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ciekaw jestem, dlaczego obrzydliwy solpol może stać się zabytkiem a estakada nie?
~Marta
2019-08-03 20:07:19
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
Fajnie, jak ja teraz do pracy dojadę z psiego pola na klecine mam tylko D. Dziekuje, muszę się szybko zwolnić i powitać bezrobocie bo wam urzedasom się nudzi. I tak wroclaw jest obleśny wiec po co ta przebudowa????
~masakra
2019-08-03 18:53:18
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: 3
magistrat wysłać w kosmos niech tam robią drogi!
~yxz
2019-08-03 18:35:57
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 5
Zniszczą wszystko, to cel urzędników, by uprzykrzyć życie kierowcow
~serol
2019-08-03 18:30:02
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: 7
biedni wrocławianie - co im jeszcze się szykuje ????
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.