Rozmowa Dnia: Test wiedzy o Wrocławiu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2019-08-05 09:40 | Zmodyfikowano: 2019-08-05 09:40
A|A|A

(fot. Radio Wrocław)

POSŁUCHAJ:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Donald
2019-08-12 19:48:51
z adresu IP: (92.5.xxx.xxx)
Ocena: -11
Grzesiek, kogo ty na jedynkę wrzuciles?????
~ola
2019-08-08 23:58:02
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -12
ta kobieta pcha się na siłę, wstrętny, perfidny babsztyl
~Shrek
2019-08-05 23:34:15
z adresu IP: (185.244.xxx.xxx)
Ocena: -13
Totalna POmyłka. Tragedia.
~Majka
2019-08-05 20:15:04
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -103
Nigdy w zyciu.kidawe bobo wykiwa Polakow
~to jest
2019-08-05 17:16:44
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: -54
ocieplanie wizerunku skoczka
~Wrocławianin82
2019-08-05 17:12:27
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 105
Popieram,bardzo popieram! Bardzo inteligentna osoba i merytoryczna działaczka PO. Dziwi mnie określenie kandydatki "nie wrocławianka" a nie słyszeliśmy to przypadkiem o innych "desantowcach"! Na spotkanie przyleciała rejsowym samolotem za swoje pieniądze! Lepiej coś wiedzieć konkretnego i prawdziwego niż posiłkować się "podwórkową prawdą. Znam tą Panią tylko z Jej działalności publicznej i nigdy nie słyszałem na Jej temat skandalicznych wystąpień! Gorąco popieram!
~Misiu
2019-08-05 15:38:35
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: -118
Wrocław mówi jej gromkie :Won!!
~Patrick K.
2019-08-05 15:28:21
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -74
Przodowi w PO chyba faktycznie uwierzyli w swoje własne kłamstwa , ale numer... :-)
~WrocLove
2019-08-05 13:39:34
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 61
Jest Pani Damą !
~WrocLove
2019-08-05 12:53:42
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: -4
,,Nie lubię i nie popieram wulgaryzmów ale... o mordach to chyba pierwszy mówił pan prezes, i to w dodatku z sejmowej mównicy... Nie słyszałm, żeby ktoś coś z tym zrobił. Widocznie członkowie Skull & Bones mogą sobie pozwolić na wszystko. A z drugiej strony, ciekawi mnie, dlaczego członek tak mrocznej organizacji Skull&Bones , jest w Polsce tak ważną figurą i po mistrzowsku rozwala nam Kraj ??? Jest właścicielem drogiej sieci sklepów Leviatan, a wykazał niewielki majątek... Jego kumpel, papcio dyrektor jest właścicielem sieci Żabka. Wszystkie sklepy mają zakaz handlu w niedzielę, a Żabka handluje... Co za dziwny zbieg okoliczności. Kiedy wreszcie społeczeństwo zacznie kumać to wszystko ??? Kiedy wreszcie powie DOŚĆ !,,
~wrocławianin
2019-08-05 12:47:57
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: -118
POKO griluje Kuchcińskiego, a w tym samym czasie Pani Marszałek, przylatuje samolotem z Warszawy do Wrocławia na wywiad z Radiem Wrocław, oszczędne państwo:)
~TomX
2019-08-05 10:59:50
z adresu IP: (79.187.xxx.xxx)
Ocena: -13
Miła Pani ale bez Jaj nie jest w ogóle związana z Wrocławiem. Lepiej na takiego spadochroniarza nie głosować! tylko na numer 2.
~dziecko we mgle
2019-08-05 09:54:08
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 8
Bardzo sympatyczna Wicemarszałek Sejmu jest jednak warszawianką i nie ma powodu żeby reprezentowała stolicę Dolnego Śląska.Nasze interesy reprezentować winien człowiek z Wrocławia.Odpowiedzialność za to co robi ma ponosić ten który tu żyje.Polityka jest bezlitosna i nie ma co liczyć na "cud".Czasy "spadochroniarzy" mamy za sobą.