Spotkanie sąsiadów z tabeli. Żużlowcy z Wrocławia pojadą w Zielonej Górze

Michał Hamburger | Utworzono: 2019-08-11 08:27 | Zmodyfikowano: 2019-08-11 08:27
A|A|A

fot. Betard Sparta Wrocław

Sezon regularny już na przedostatnim zakręcie. Dziś kibiców czarnego sportu czeka bardzo ciekawe ściganie w Zielonej Górze. Spotkają się zespoły, które najprawdopodobniej będą ze sobą rywalizować w półfinale ekstraligi.

Choć zdarzyć się może jeszcze naprawdę sporo. Ten najbardziej optymistyczny scenariusz zakłada, że zespół z Dolnego Śląska może jeszcze powalczyć o pierwsze miejsce. Co nie jest jakimś myśleniem nadto huraoptymistycznym. W końcu Betard Sparta notuje kapitalną serię ośmiu wygranych z rzędu.

By zostać liderem przed play-off zespół Dariusza Śledzia musi jednak wygrać w Zielonej Górze, co z pewnością będzie zadaniem niezwykle trudnym. Falubaz zażegnał kłopoty i chciałby optymistycznie zakończyć okres przed startem play-offów. Pierwsze spotkanie wygrała Sparta 49:41.

Tai Woffinen, Maciej Janowski, Maksym Drabik i Max Fricke to bez wątpienia największe gwiazdy wrocławskiej drużyny. Skład uzupełniają nieprzewidywalni Jakub Jamróg, Gleb Chugunov oraz Przemysław Liszka.

Betard Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. Jakub Jamróg
3. Gleb Chugunov
4. Max Fricke
5. Maciej Janowski
6. Maksym Drabik
7. Przemysław Liszka

W zielonogórskim składzie jedna zmiana. W porównaniu do dwóch ostatnich spotkań drugim juniorem w zespole będzie Mateusz Tonder.

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
9. Martin Vaculik
10. Michael Jepsen Jensen
11. Piotr Protasiewicz
12. Patryk Dudek
13. Nicki Pedersen
14. Norbert Krakowiak
15. Mateusz Tonder.

Początek dzisiejszego spotkania ekstraligi w Zielonej Górze dziś o 19.30.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama