Rozmowa Dnia: Święto Wojska Polskiego. Czy jest co świętować?

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2019-08-14 08:53 | Zmodyfikowano: 2019-08-14 08:54
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

POSŁUCHAJ ROZMOWY DNIA:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wrocławianin
2019-08-20 07:36:07
z adresu IP: (213.223.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy Radio Wrocław to polskie radio?
~mis16181648
2019-08-20 07:36:01
z adresu IP: (81.219.xxx.xxx)
Ocena: 0
po przesłuchaniu rozmowy utwierdziłem się w przekonaniu, że WP nie jest dla mnie.
~migd
2019-08-15 07:56:09
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -16
Pytanie wstępne dziennikarza Haniebne. Za coś takiego - za komuny wyleciałby natychmiast, z hukiem i willczym biletem!
~grys
2019-08-15 07:53:37
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 5
Niesłychanie ciekawa, błyskotliwa rozmowa.
~wrocławianin
2019-08-14 20:12:13
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 8
To nie pułkownik Wojska Polskiego, a jakiś cywil. Wstydzi się swojego munduru?
~Paweł
2019-08-14 16:40:05
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 19
Odsłuchałem. Reasumując wypowiedź pana podpułkownika można powiedzieć: "jest super, a będzie jeszcze lepiej". Ten optymizm zupełnie do mnie nie przemawia. Ppłk Niedziela nawet się nie zająknął o problemach Akademii Wojsk Lądowych, której studenci skarżą się m.in. na zbyt małą liczbę zajęć praktycznych, złe warunki bytowe, brak zaplecza oraz doświadczonej kadry. Że o ostatnim tzw. "buncie" nie wspomnę... Jutrzejszą zaś defiladą w Katowicach będziemy fetować przegrane przez Polaków I powstanie śląskie. Jasne! "Jest co świętować"...
~PO zwykle
2019-08-14 15:56:54
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -21
juz POd gorke. BRAWO P. BŁASZCZAK JAK NAJWIECEJ POLSKICH ZOŁNIERZY.OBY TAK DALEJ
~Grzegorz
2019-08-14 12:41:28
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 19
Dziwne pytanie nieco. Wojsko jest w stanie marnym. Póki co szans na poprawę nie widać. Kasa zamiast na wojsko idzie na podtrzymywanie naszej zbrojeniówki i opłacanie sympatii amerykanów. Nie zmienia to faktu że żołnierze stali i stoja na straży naszego bezpieczeństwa. Są wypelnieniem jednej z podstawowych funkcji państwa. Owszem, jest co świetować.
~Co to za
2019-08-14 11:57:37
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -21
BOLSZEWICKIE pytanie z tezą ! Bastion Komuny padnie wrescie?