Muzyczna Żonglerka w RWK: Kumbia Mać, Sanatorium Dźwięki [relacja wideo]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2019-08-14 19:58 | Zmodyfikowano: 2019-08-14 20:02
A|A|A

http://www.radiowroclawkultura.pl/

Kumbia Mać to zespół założony prawie 5 lat temu prze Yerko i Gato, którzy byli gośćmi Muzycznej Żonglerki. O cumbii i innych ich projektach, także tych heave metalowych, rozmawialiśmy w studio Radia Wrocław Kultura.

 

Różnorakie i nieoczywiste związki muzyki współczesnej z medycyną - to motyw przewodni 6. edycji Festiwalu Sanatorium Dźwięku, który rozpoczyna się w najbliższy piątek w Sokołowsku. Towarzyszy mu hasło MUSICA SANAE. O programie wydarzenia opowiadał na antenie Radia Wrocław Kultura gość cyklicznej audycji "Muzyczna Żonglerka", krytyk muzyczny i filozof, Jan Topolski.

Muzyczna Żonglerka to cykliczna audycja w Radiu Wrocław Kultura prowadzona przez Ulę Andruszko i Andrzeja Jóźwika w co drugi poniedziałek od 16 do 19. Goście programu to reprezentanci wrocławskiego undergroudu, twórcy muzyki i organizatorzy koncertów. Staramy się wychodzić poza utarte schematy, nie ma w naszej audycji popu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama