Wrocław: Strażnicy miejscy zamalowują graffiti nawołujące do nienawiści

Beata Makowska, el | Utworzono: 2019-08-17 18:06 | Zmodyfikowano: 2019-08-17 18:23
A|A|A

Fot: Straż Miejska

- Jeżeli chcemy zgłosić podobne przypadki mowy nienawiści, można to zrobić poprzez formularz zgłoszeniowy WCI, na stronie Straży Miejskiej Wrocławia, klikając logo akcji STOP MOWIE NIENAWIŚCI - mówi Waldemar Forysiak, rzecznik prasowy wrocławskich strażników.

- Za taki pomysł tylko brawa - mówią wrocławianie:

- Strażnicy miejscy wspólnie z pracownikami WCI usunęli  hasła i symbole m.in. ze ścian wiaduktu kolejowego przy ulicy Grabiszyńskiej, garażu przy ulicy Zaporoskiej, elewacji budynku przy ulicy Henryka Brodatego - dodaje Waldemar Forysiak.

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wrocławianin
2019-08-18 20:45:37
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 7
Panie $utryk czy to pan oddelegował tego strażnika do zamalowywania napisów na na obiekcie kolejowym? To Straż Miejska co najwyżej powinna zobowiązać użytkownika nasypu do usunięcia napisów. Na miejscu administracji kolejowej obciążyłbym miasto kosztami za pogorszenie estetyki białej ściany nasypu.
~Realista
2019-08-18 10:04:34
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 4
Strażnik miejski powinien pilnować porządku i czystości w mieście, a nie zajmować się malowaniem ścian. Zmuszanie umundurowanych strażników miejskich do prac związanych z malowaniem ścian dowodzi słabości instytucji samorządowych w tym mieście. Strażnik powinien takie sprawy zgłaszać konkretnym osobo które zajmuję się odnowieniem elewacji murów, a nie samemu wykonywać prace malarskie. Brakuje w mieście patroli straży, zaczyna się robić coraz więcej ulicznego pijaństwa, brudu i złego parkowania, panoszy się chuligaństwo, a strażnicy w tym czasie malują ściany...Żenada!
~Podatnik
2019-08-18 00:22:04
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -6
"Znakomity po- mysł"! Może i problem ze szczurami i śmiećiami da się tym "sposobem"także rozwiązać?
~Lisia
2019-08-18 00:14:19
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Świetna działalność Straży Miejskiej.!
~ola
2019-08-17 22:39:15
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 3
Komentarze na Portalu Radia Wrocław bardzo często"naruszają dobre obyczaje i godność ludzką" Czemu nie są usuwane?Komu mamy to zgłaszać ? I na jakim formularzu?
~Ziomal
2019-08-17 20:29:13
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -10
Symbol 6-kolorowej tęczy naruszaj dobre obyczaje i godność ludzką. Kiedy będzie sprzątany?
~******
2019-08-17 20:05:46
z adresu IP: (194.54.xxx.xxx)
Ocena: 6
Jeszcze miotły zamiast "policyjnych zabawek" i to jest ich miejsce.
~STOP
2019-08-17 18:58:40
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -15
Stop mowie nienawisci PO I LGBT ! ! ! P.Schetyna skoncz Pan ten małpi cyrk.
~Adam
2019-08-17 18:51:37
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 7
Wkoncu straż robi coś pozytecznego
~Psie Pole róg Zakrzów
2019-08-17 18:41:59
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 8
... i znów jacyś faszyści z Białegostoku świnią nam mury . Wrocław to miasto wolności , macie problem z zapamiętaniem ? Zwalczyliśmy komunę ,zwalczymy i kolejny reżim . Wam wara do Wrocławia !
~wrocław nie dla peowców
2019-08-17 18:39:25
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: -7
Gonić POjebów