Dolnośląskie języczkiem u wagi jeżeli chodzi o zwycięstwo w całym kraju?

Malwina Gadawa, jk | Utworzono: 2019-08-19 12:55 | Zmodyfikowano: 2019-08-19 14:32
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Dlatego liderzy Zjednoczonej Prawicy zapewniają, że wystawili na Dolnym Śląsku najlepszą drużynę. Wśród kandydatów znaleźli się m.in. obecni parlamentarzyści i samorządowcy. - Mieliśmy sześć mandatów, więc każdy dodatkowy będzie dla nas ogromną satysfakcją - mówi posłanka Mirosława Stachowiak-Różecka, liderka wrocławskiej listy:

- Naszym docelowym programem jest to, by poziom życia w Polsce osiągnął za parę lat poziom życia tzw. starej Europy - mówi poseł Jacek Świat, "trójka" na wrocławskiej liście: 

Miejski radny Sergiusz Kmiecik, który o mandat senatora powalczy z senator Barbarą Zdrojewską z Platformy Obywatelskiej, wierzy w sukces Zjednoczonej Prawicy:

We Wrocławiu listę do Sejmu otwiera poseł Mirosława Stachowiak-Różecka, a za nią z numerem dwa wystartuje obecny wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak, a później obecni posłowie - Jacek Świat i Przemysław Czarnecki (KLIKNIJ I CZYTAJ WIĘCEJ)

Szczegółowy program partia ma ogłosić już wkrótce. Działacze mówią, że przyszłej kadencji będą chcieli się zająć m.in. służbą zdrowia, edukacją, ochroną środowiska, energetyką i inwestycjami.

ZOBACZ TEŻ:

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wrocławianin
2019-08-20 09:48:39
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -306
Nie dla PiSu na Dolnym Śląsku. Oni by wszystko najchętniej przenieśli do Warszawy i scentralizowali kraj. Jeśli mamy być silnym regionem, to nie możemy sobie pozwolić na życie pod dyktandem jakiegoś Żoliborza. Ich gadanina "Dobry czas dla Polski" to propaganda dla pólgłowków. Nie dajcie się nabrać, skoro rozwój infrastruktury stanął. Zero nowych dróg, zero nowych pociągów, tylko paplanina o tym że nad morze to będzie się jechać przez Warszawę. A pociągów do Karpacza czy Świeradowa jak nie było tak nie ma, bo po co? Żoliborz jeździ do Zakopanego i ogólnie na wschód bo tylko tam go chcą słuchać. Naprawdę wierzę, Dolnoślązacy, że pokażecie klasę i nie poddacie się Żoliborzowi
~Czas na normalność
2019-08-20 06:28:36
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -30
Ani PiS,ani PO - czas na kogoś normalnego -szanujacego prawo,nie panoszącego się, kogoś kto bedzie szanował obywateli, a nierozdawał kase na prawo i lewo, bo tak najlatwiej.Mającego pomysl na Polske, a nie serwujacej odgrzewane kotlety, no i nie latajacy samolotem wszedzie gdzie sie da.Po prostu szanujacy obywateli!!! Czas na tego trzeciego! Kogos kogo na razie nie ma...????
~POlecisz gADAwająca
2019-08-20 01:36:52
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: -14
brak POkrycia .wrzesień jest Twój
~GADAsz ! TY nie P0trafisz
2019-08-20 01:32:34
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 307
mówić !!! wygra PIS a ONI cIĘ sPOniewierają
~nie GADAJ tyle
2019-08-20 01:28:25
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: -18
bo i tak nie P0trafisz POmóc tym którzy CI POdali POmocną dłoń
~derto
2019-08-19 19:52:20
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 1
języczek u wagi «ruchoma metalowa strzałka wskazująca przechylenie wagi»
~Woj.
2019-08-19 18:42:33
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 301
Radiopriomnik Wrocław won bo kasujesz dobre opinie. PO NIGDY NA DOLNYM SLASKU NIE BEDZIE HEHE bzdurny wpis redakcji tź"języczkiem u wagi" TYLKO PiS. WROCŁAWIANIE I DOLOSLAZACY DAJMY CZADU DLA PiS. Badzmy lepsi od Warszawki i wesprzyjmy Prawo i Sprawiedliwosc.
~dziadek
2019-08-19 18:10:05
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -2
żeby nie gminy które mają pieniądze i Wrocław je zabiera to Wrocław nie był by tak bogaty,a resztę ma gdzieś.
~wrocław nie jest taki
2019-08-19 18:09:15
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -308
głupi i zmasowany atak hufców trolii szefernakera tego nie zmieni.pis won za wisłe
~dziadek
2019-08-19 18:08:35
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -309
walić to radio, już dawno za pisem jest
~wyborca
2019-08-19 17:42:42
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 313
Zgadzam się z panem Gowinem, że region dolnośląski może być języczkiem u wagi, jeżeli chodzi o wyborcze zwycięstwo PISu w całym kraju. Na zwycięstwo PISu w całym kraju wskazują wszystkie sondaże. Życzę PISowi aby mieli większość konstytucyjną.
~Wrocławiak
2019-08-19 16:31:35
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 308
PiS, PiS, PiS, PiS ,PiS itd.
~Brawo
2019-08-19 15:50:52
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 310
Tylko i zawsze PiS. Nikt więcej. A reszta paszła won do jaskini.