Rewelacyjne CCC. Mistrzynie pokonane

| Utworzono: 2009-10-04 22:58 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Tak jak nikt nie spodziewał się takiego rozpoczęcia sezonu w wykonaniu polkowiczanek, tak nic nie zapowiadało zwycięstwa nas Lotosem. CCC w pierwszej połowie grało bardzo nieskutecznie i wydawało się, że zespół z Gdyni pewnie rozstrzygnie mecz na swoją korzyść.

Ale w drugiej połowie drużyna Krzysztofa Koziorowicza zagrała koncertowo w obronie. Lotos przez dwadzieścia minut zdobył zaledwie 13 punktów! Pomarańczowe wykorzystały słabość rywalek i wygrały 54:42

CCC Polkowice - Lotos Gdynia 54:42 (16:17, 9:12, 11:4, 18:9)

CCC: Daria Mieloszyńska 14, Veronika Bortelova 10, Amisha Carter 8, Anna Pietrzak 8, Iryna Biryuk 5, Nadia Parker 5, Małgorzata Babicka 4, Nataliya Trafimava 0

Lotos: Olivia Tomiałowicz 8, Erin Philips 7, Ivana Matovic 7, Paulina Pawlak 5, Magdalena Leciejwska 5, Marta Jujka 4, Elżbieta Mukosiej 2, Emilia Podrug 2, Claudia Sosnowska 2