Muzyczna Żonglerka w RWK: JazzBlaster, Karolina Tuz [wideo]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2019-08-30 17:01 | Zmodyfikowano: 2019-08-30 17:12
A|A|A

Karolina Tuz w studiu RWK

"Night Out" to kolejna płyta formacji JazzBlaster, który pojawi się na rynku muzycznym w połowie października. Autorem tekstów do niektórych piosenek jest Tadeusz Kulas, który odwiedził poniedziałkową "Muzyczną Żonglerkę" w Radio Wrocław Kultura, aby porozmawiać o płycie, klimacie noir i Fiodorze Dostojewskim.

Kilka lat po wydaniu nastrojowych "Pól lawendowych" wrocławska piosenkarka Karolina Tuz powraca z nowymi utworami i nowym brzmieniem. Powrót symbolizuje EPka pt. "Nocodnie". Karolina Tuz pracuje nad nowym programem oraz cyklem piosenek dla dzieci. Próbkę twórczości zaprezentowała na żywo w Radio Wrocław Kultura, wykonując wspólnie z Włodzimierzem Tuz utwór pt. "Ramiączko".

Muzyczna Żonglerka to audycja, w której rozmawiamy z przedstawicielami wrocławskiego undergroundu, organizatorami koncertów, prezentujemy niezależny kalendarz wrocławskich wydarzeń muzycznych i dzielimy się naszymi nietypowymi odkryciami. Zapraszamy co drugi poniedziałek od 16:00 do 19:00 do słuchania Radia Wrocław Kultura.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama