Grzegorz Schetyna wystartuje z Wrocławia, Małgorzata Kidawa-Błońska z Warszawy

Malwina Gadawa, d | Utworzono: 2019-09-03 12:24 | Zmodyfikowano: 2019-09-03 12:24
A|A|A

fot. twitter/Grzegorz Schetyna

Partia zmiany dokonała praktycznie w ostatnim momencie, bo dziś o północy mija termin rejestracji list wyborczych. Poseł Michał Jaros tłumaczy, skąd ta zmiana:

Mirosława Stachowiak-Różecka, która jest liderem wrocławskiej listy Prawa i Sprawiedliwości, krytykuje zachowanie władz Platformy:

Bogdan Zdrojewski kandydujący w wyborach do Senatu, jest zadowolony ze zmian:

Małgorzata Kidawa-Błońska będzie liderem warszawskiej listy Koalicji do Sejmu i kandydatem na premiera, jeżeli to Koalicja wygra wybory.

POSŁUCHAJ: Rozmowa Dnia: Test wiedzy o Wrocławiu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Świetny pomysł !
2019-09-04 14:13:56
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -309
Jeden z niewielu pomysłów Schetyny, który ma sens. Tyko czy Polacy będą chcieli na stanowisku premiera tak znakomitą postać, inteligentną, bardzo kulturalną , z dobrą polszczyzną, sympatyczną, gotową do rozmów a nie walki, z wieloletnim doświadczeniem w polityce, z wybitnymi inteligencko -politycznymi korzeniami. Jest światełko w tunelu , po zalewie wszechogarniającego chamstwa, wulgarności, prostactwa, nieuctwa i kłamstwa, przyda nam się prawdziwa Dama . Niestety ostatnio wybrali sołtysową z broszką z opcji BMW, która odpowiadała „realnym potrzebom”... Warszawiacy stoją przed arcytrudnym wyborem: dumna, suwerenna i uśmiechnięta Najjaśniejsza Rzeczpospolita, czy zwasalizowaną i skapcaniała z nienawiści Wolska Ludowa ? A co do Schetyny, to z pewnością wyłącznie polityczny pragmatyzm. Jeśli przegrałby jako jedynka w Warszawie z Kaczyńskim, jego szanse na bycie liderem PO mocno by zmalały. Krótko mówiąc poszedł drogą Kaczyńskiego mając świadomość swojego negatywnego elektoratu. Mimo wszystko decyzja właściwa z jego strony a kandydatka zacna. Realnie jest tak wszystkim którzy startują wystarczy sejmowe koryto, a reszta ( przeciętny Polak ) ) niech się sam o siebie martwi.
~młoda
2019-09-04 12:55:40
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 310
Grzesiu się chowa. PO na śmietnik historii. Miałeś swoje 8 lat, znowu "piniędzy" nie będzie.
~Sutryk ma kota
2019-09-03 23:58:42
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 15
Jestem debilem.
~Boyd
2019-09-03 21:52:36
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 310
Schetyna vel Schettino ucieka jak szczur z tonącego okrętu to potwierdzenie,że boi się bo wie,że przegra z naszym Jarosławem prawdziwym patriotą i chce rządzić z tylnego siedzenia i zwalac ewentualne POrazki,na kolegów to jest żałosne nic tu do smiechu.PO tym posunięciem się sKOmpromitowała(jak zawsze) strach zajrzał im tam gdzie światło nie dochodzi i zapewniło to drugie 4 lata dla PiS czyli prawdziwych patriotow
~wyborca
2019-09-03 21:12:34
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 311
Mimo tego, że Grzegorz Schetyna wystartuje z Wrocławia to i tak nie ma szans na dobry wynik. Za dobrze go tu wszyscy znają. Co on zrobił dla Wrocławia?
~Sutryk ma kota
2019-09-03 20:09:22
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 309
Wrocławianie podziękują Schetynie za wypromowanie kota z kapelusza.
~Wojciech
2019-09-03 19:38:46
z adresu IP: (31.2.xxx.xxx)
Ocena: -310
Sprytne posunięcie ze strony Schetyny. Kidawa jest dobrą kandydatką i ma bardzo duży elektorat pozytywny. Ciekawe są też jej korzenie i przodkowie (w tym Władysław Grabski).
~Ada
2019-09-03 19:27:51
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 15
Porażka Grzegorz odejdź bo cała PO sprowadzasz na dno.
~ale jaja
2019-09-03 19:01:42
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 308
Schetino -- Nie, Nigdy, PRZENIGDY! ! ! Na Wieki Wiekow Amen.a skad ten tytuł mgr? hahaga.Chyba z ul. J.MATEJKI HEHEHE. BYŁY Bywalec tej ulicy. Ale jaja
~ZXV
2019-09-03 18:57:42
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 307
Hehe lider partyjny narobił w gacie po dwakroć - że dostanie lanie w Warszawie i że będzie w 100% winny klęski. Swoja drogą to w tej PO jest 300% demokracja; jakoś nie słyszałem aby zebrał się Zarząd Krajowy PO i wskazał Kidawę na premiera, ani żeby podjął decyzję o zmianach na ZATWIERDZONYCH UPRZEDNIO listach.
~inny
2019-09-03 16:32:54
z adresu IP: (195.210.xxx.xxx)
Ocena: 12
no coż ... we wrocku tez sie przeliczy bo akurat TU ma mega silną opozycję wśród "swoich" z PO - tu go znają osobiscie :) tak wiec nie wiem czy płakać czy sie cieszyć, bo shetinio u sterów PO to gwarancja sukcesów PiS. a moze go lada chwila zabraknąć ...
~Anthony
2019-09-03 15:42:45
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: -4
Czy "Baltazar" to ta sama osoba co "Polak"? Komentarze są dokładnie z tego samego IP. Ładnie to tak? To może napiszcie o pewnej Pani co twierdziła, że o Katyniu czytała z przedwojennych książek. Schetyna jest skuteczny i za to ma mój głos.
~Polak
2019-09-03 14:55:48
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 312
To on mgr historii mówił, że Oświęcim wyzwolili Ukraińcy. Pewnie wśród sowietów, czerwonoarmistów byli i oni, ale nie tylko!
~Baltazar
2019-09-03 13:41:16
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 321
Shrek to zwykły tchórz. Przestraszył się w Warszawie przegranej z Kaczorkiem. Wrocław powinien pokazać Grzesiowi Dyndale środkowy paluszek za miłośnika kotów, cieplaka Jacusia.
~Polak
2019-09-03 13:29:43
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 314
Czy to prawda, że Schetyna jest właścicielem apartamentowca na Wyspie Piasek przy ul Staromłyńskiej?
~Uśmiech
2019-09-03 13:15:48
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 317
tępego rekina ...