Marzena Machałek: Szkoły maja być nowoczesne i oparte na wychowaniu w wartościach chrześcijańskich

Gabriela Stefanowicz, jk | Utworzono: 2019-09-10 13:35 | Zmodyfikowano: 2019-09-10 13:42
A|A|A

fot. Gabriela Stefanowicz

- Szkoły maja być nowoczesne i oparte na wychowaniu w wartościach chrześcijańskich, a tzw. okrągłe stoły pozwoliły zwrócić uwagę na oczekiwania społeczne dotyczące edukacji - tak na konferencji prasowej w Jeleniej Górze mówiła dziś wiceminister edukacji Marzena Machałek.

- W tym roku zaproponowaliśmy nauczycielom najwyższe podwyżki po 1989 roku - dodawała wiceminister edukacji:

Marzena Machałek mówiła też o zapowiedzianej przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podwyżce płacy minimalnej, która do końca 2020 roku ma być zwiększona do 3000 zł brutto a w 2023 - do 4000 zł:

Wiceminister startuje w nadchodzących wyborach. Przekonuje, że w okręgu legnicko-jeleniogórskim Prawo i Sprawiedliwość jest w stanie zdobyć 7 mandatów.

W sobotę w Legnicy konwencja regionalna partii, w której uczestniczyć będzie Jarosław Kaczyński.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Dżon
2019-09-11 08:00:01
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -301
PiS i wartości chrześcijańskie. Niezły dowcip.
~Ateista
2019-09-11 05:30:51
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ja tam wolę stary, dobry kościół w roli wroga niż tęczową dekadencję i zmuszanie większości do zajmowania się czyimś od by tem, jak by tego chciały komuszki różnej maści. Dla tych, którzy nie zrozumieli - ideologia lgbt i polityczna poprawność jest gorszym złem i zagrożeniem dla naszej cywilizacji niż bezzębny, stetryczały kościół....
~Sutryk ma kota
2019-09-10 23:52:51
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 306
To straszne. Rząd proponuje, że: Trzeba będzie szanować rodziców. Nie wolno będzie kraść. Nie wolno będzie szerzyć nienawiści wobec bliźnich. Ac o proponuje opozycja?
~dew
2019-09-10 23:04:48
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -303
,,w wartościach chrześcijańskich" znaczy vide: Marta Kaczyńska !?
~Kikiiii
2019-09-10 21:38:46
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -303
Co za bzdury. Szkoła pełna pedofili. Pogadaj sobie z bigosem a daj spokój dzieciom
~Kiki
2019-09-10 21:37:47
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -303
Szkoła pełna pedofili. Co za bzdury. Idź babo do bigosa i z nim sobie pogadaj
~janek
2019-09-10 20:58:51
z adresu IP: (87.206.xxx.xxx)
Ocena: -303
Jezusie Nazareński to sie porobiło
~Realista
2019-09-10 20:29:11
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -302
Hahahaha - dobre!!! Chrześcijańskie i nowoczesne... prawie jak łysy brunet lub prawdomówny kłamca. Od kiedy to chrześcijaństwo kojarzy się z nowoczesnością? Dzieci będą się uczyć, dlaczego powinny spalić Harryego Pottera i dlaczego yoga jest wymysłem szatana :D No, naprawdę 21-szy wiek :D
~Piotr
2019-09-10 20:09:44
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -296
Szkoły nigdy nie będą nowoczesne jeżeli szkolnictwem będą się zajmować takie tępe dzidy jak machałek
~Jacek
2019-09-10 20:08:12
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -290
Szkoła ma być świecka.Wszystkie religie mają swoje wartość Ale ich miejsce w kościele.meczecie .synagodze.Nastepna nawiedzona .która nie powinna zbliżać się do dzieci.Co za pisowskie czasy.
~gosc
2019-09-10 19:46:48
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: -298
No I nastepna nawiedzona z pisu ,a ja swoje dzieci nie posylam na religie bo one nie chca kiedys mi powiedzialy ,ze wola sobie godzinke dluzej pospac niz sluchac to co mowi siostra w szkole
~Mocarz
2019-09-10 19:30:40
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -303
Chyba wartości katolickie a nowoczesne chyba mi się przewidziało, nowoczesne chyba tylko komputery szkołach.
~POLKA WROCŁAWIANKA
2019-09-10 19:03:30
z adresu IP: (195.136.xxx.xxx)
Ocena: -295
FAŁSZYWE CHRZESCIJANSTWO WYŁAZI BOKAMI ! SAMI NIE WIERZA TO WIDAC I SŁYCHAC ! PIEPRZA GŁUPOTY TE TEPOTY !!!
~POwiec ale juz NIE
2019-09-10 18:51:03
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 297
Brawo PANI MARZENO MACHALEK. POPIEPIERAM TO O O CZYM PANI MOWI I ZYCZE ZWYCIESTWA nad czerwonymi demonami ZŁA
~do LENKA
2019-09-10 18:44:58
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 298
A ty to kto ? Pewnie cos a nie KTOS, kacapicho lenoczko. Moje DZIECI MAJA I MUŚZA MIEC CHRZESCIJANSKIE WARTOSCI I TAK MAJA BYC KSZTAŁCONE W TYM DUCHU.poniało eto cos?
~Lenka
2019-09-10 18:39:11
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -289
I to coś jest wiceministrem??!! Do Torunia do Rydzyka a nie mieć do czynienia z dziećmi. Jakich ja czasów dożyłam. Ludzie idźcie do wyborów aby tę bandę odsunąć od władzy.
~inny
2019-09-10 17:29:52
z adresu IP: (195.210.xxx.xxx)
Ocena: 4
jestem niewierzacy! ale nie mam problemu żeby wpajali młodym ludziom wartości oparte na dekalogu ... co złego widzicie w "nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż ... itd ."?? własnie wychowanie ostatnich pokoleń w duchu "rubat co chceta" dało nam ludzi myślącyhc tylko o sobie . Co innego religia w szkole której jestem przeciwnikiem (niech będzie jak kiedyś w kościołach)
~Ryszard
2019-09-10 17:18:48
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: -297
Wartości chrześcijańskie? Stosy ,inkwizycja ,pedofilia ,kłamstwo i obłuda. Ta baba jest głupsza niż ormowca pies(nie obrażając psa).
~proponję
2019-09-10 17:03:27
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -300
wysłać ta panią na księżyc razem tą cała PISowską bandą, nie tam sobie głoszą swoje bzdetne ideologie.
~Misi
2019-09-10 16:58:07
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -304
Aha czyli dzieci mają zabijać zwierzęta na ołtarzu i palić żeby bóg sobie powachal smród spalanych zwłok .jak się mówi o wartościach to trzeba je znać
~mira
2019-09-10 15:49:29
z adresu IP: (87.156.xxx.xxx)
Ocena: -299
A dlaczego na wartosciach chrzescijanskich ?? W Polsce sa chyba szkoly katolickie i tam - bardzo prosze. Wystarcza wartosci etyczne.
~A.B.
2019-09-10 15:42:43
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 302
Obserwuje od lat obie Panie Poslanki.P.Machalek zachowuje sie skromnie,nie pcha sie nieproszona przed szereg, nie zasiada od razu w pierwszym rzedzie, nie poucza i nie mowi ciagle "bo ja"..., "bo mi..." i dlatego wygra te wybory.
~Grzegorz
2019-09-10 15:01:30
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -299
Jakkolwiek oceniam rządy POPSL nisko, zarobki raczej bardziej poprawili nauczycielom niż PiS. I to zdecydowanie.
~Arek
2019-09-10 14:55:31
z adresu IP: (212.244.xxx.xxx)
Ocena: -299
To się nazywa OKSYMORON: nowoczesne szkoły oparte na wartościach chrześcijańskich...
~mtf
2019-09-10 14:25:29
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: -298
Niech ona zdechnie i cały piss razem z nią !