Gwardia Wrocław rozpoczyna sezon w Hali Orbita

Wojciech Klich | Utworzono: 2019-09-25 07:07
A|A|A

Dla Gwardii będzie to pierwszy ligowy mecz we Wrocławiu, choć już trzeci w ogóle w tym sezonie. Wrocławianie na razie przegrali 1:3 z MCKiSem Jaworzno oraz wygrali z SMSem Spała 3:2. Teraz podopieczni Krzysztofa Janczaka będą chcieli dobrze zaprezentować się przed własną publicznością.

Przed sezonem w zespole zaszło wiele zmian. Zawodnicy wciąż poznają się na boisku i potrzebują jeszcze trochę czasu, by pokazać swój pełny potencjał.

- Na pewno jesteśmy świeżą drużyną. Widać to było w tych pierwszych dwóch spotkaniach. Wkrada się trochę niepewności jeszcze, ale mocno nad tym pracujemy. Mam nadzieję, że wyjdziemy na prostą. Nawet nie tyle, że mam nadzieję, ja to wiem. - mówi Arkadiusz Olczyk, kapitan zespołu.

Rywale mogą pochwalić się podobnym bilansem na początek sezonu. Krakowianie najpierw pokonali Norwida Częstochowa 3:0, a potem przegrali z BBTSem Bielsko-Biała 2:3.

- Przede wszystkim musimy skupić się na własnej grze. Musimy pokazać powtarzalność i unikać głupich wpadek, czyli bezpańskich piłek, które wpadają w boisko. Jeśli nam się to uda, będziemy mogli budować swoją jakość. Wierzę w to, że zespół pokaże pazur - przekonuje trener Gwardii, Krzysztof Janczak.

Początek starcia dziś o godzinie 18 w Hali Orbita.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama