Muzyczna Żonglerka w RWK: Bass&Beat, Mundi, Afrotuba i Foliba [relacja wideo]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2019-10-07 19:09 | Zmodyfikowano: 2019-10-07 19:14
A|A|A

http://www.radiowroclawkultura.pl/

11. października rusza kolejna edycja Festiwalu Bass & Beat. To połączenie koncertów i warsztatów dla muzyków myślących o rozwoju i o promocji swojej muzyki na świecie. Podczas festiwalu wystąpi m.in. Dagadana, Mundi, Bibobit, Błoto.  Rozmawialiśmy z Magdą Pawlik - pomysłodawczynią wydarzenia.

Mundi oznacza świat. To także wrocławski zespół. O tym, jakie światy łączą się w muzyce zespołu oraz o podróżach opowiadały członkinie trio Mundi Marzena i Dorota.

Afrotuba i Foliba wspólnie świętują swoje urodziny koncertem w Firleju 19.10. Dopiero teraz, po raz pierwszy zagrają razem; znają się od kilkunastu lat. O więziach nie tylko muzycznych, fascynacji kulturą Afryki rozmawialiśmy z Tomkiem Murawskim, Pawłem Feduchem, Łukaszem Makosem i Łukaszem Dembińskim.

Muzyczna Żonglerka to audycja, w której rozmawiamy o wrocławskiej scenie muzycznej, konfrontujemy różne style i mówimy o tym, co nas zaskakuje w muzyce. Program prowadzą Andrzej Jóźwik i Ula Andruszko. Audycji możecie słuchać co drugi poniedziałek w Radio Wrocław Kultura od 16:00 do 19:00.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama