Targi Zoologiczne „ANIMAL WROCLOVE‘’

Radio Wrocław, GN | Utworzono: 2019-10-08 12:35 | Zmodyfikowano: 2019-10-08 12:35
A|A|A

fot. mat. prasowe

W jednym miejscu spotkają się z Wami wystawcy z wielu dziedzin branży zoologicznej. Spotkać będzie można Hodowców alpak, psów i kotów. Przygotowany zostanie specjalny dział terrarystyczny wraz z małymi zwierzętami. Można będzie obejrzeć gryzonie, małe ssaki, gady, płazy oraz owady. Sklepy zoologiczne przedstawią różne akcesoria i karmy dla zwierząt. Dodatkowo odbędą się prelekcje w zakresie Dogoterapii, Felinoterapii, Alpakoterapii, Cavioterapii, Hodowli Jeży Pigmejskich /małych ssaków/ gadów / płazów, Sprzętu rehabilitacyjnego dla zwierząt, Ratownictwa Weterynaryjnego, a to tylko ułamek atrakcji, jakie będą na Was czekać! To największa impreza zoologiczna Dolnego Śląska.

Jako goście honorowi pojawią się Państwo Hanna i Antoni Gucwińscy, którzy dzięki swojej uprzejmości przeprowadzą prelekcje dotyczącą biologii i hodowli Jeży Pigmejskich.

Szczegóły na: www.targizoologiczne.pl

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama