Ostatni mecz Zagłębia

| Utworzono: 2009-06-05 00:18 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A
Cel został już osiągnięty. Pokonując Koronę Kielce zespół z Lubina zapewnił sobie po rocznej przerwie powrót do ekstraklasy. Mecz z Flotą nie ma już żadnego znaczenia, ale piłkarze Zagłębia chcą zakończyć sezon efektownym zwycięstwem. Dlatego trener Orest Lenczyk zabrał do Świnoujścia najsilniejszy skład. Mówi Robert Skrzyński:

 

Zagłębie na pewno będzie się chciało zrewanżować za sensacyjną porażkę przed własną publicznością w rundzie jesiennej. Wtedy po bramce Piotra Dziuby Flota wygrała 1:0. Bohater tego meczu tym razem z powodu kontuzji nie zagra. Podobnie jak Palestyńczyk Omar Jarun, który został ukarany czerwoną kartką w spotkaniu z Koroną. Kontuzja wykluczyła także z gry byłego piłkarza Śląska Wrocław Tomasza Rudolfa.

Lubinianie zapowiadają walkę o zwycięstwo, ale drużyna ze Świnoujścia będzie również w efektowny sposób chciała pożegnać się z własnymi kibicami. W końcu to jest najlepszy sezon w historii klubu. Debiut w 1. lidze był owocny, bo Flota w najgorszym wypadku będzie siódma.

Spotkanie, które pozbawione jest stawki zapowiada się więc interesująco. Mecz będziemy od godz.17.30 relacjonować w Radiu Wrocław.

 

 

REKLAMA
Dźwięki
Relacja Radia Wrocław

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama