Metraco Zagłębie Lubin zagra ze Startem Elbląg

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2019-10-23 07:00
A|A|A

fot. zaglebie.lubin.pl

Lubinianki do ligowego grania wracają zaraz po powrocie z Norwegii, gdzie mierzyły się z jedną z najlepszych drużyn tamtejszej ligi Storhamar Handball Elite. Zagłębie odpadło z rozgrywek Pucharu EHF, ale w rewanżowym spotkaniu na tle wicemistrzyń Norwegii zaprezentowało się z dobrej strony, szczególnie jeśli chodzi o grę w obronie. To właśnie defensywa zawsze była najsilniejszą bronią drużyny Bożeny Karkut. To właśnie ona ma być kluczem w kolejnych meczach ligowych z wymagającymi rywalami.

Przed sobotnim wyjazdowym szlagierem z MKS-em Lublin Metraco Zagłębie Lubin podejmować będzie jednego z kandydatów do medalu, Start Elbląg. Na parkiecie zobaczymy sąsiadów z tabeli, bowiem Start zajmuje trzecie miejsce, tracąc do Zagłębia trzy punkty, ale zarazem mając o jeden rozegrany mecz mniej.

Podopieczne Bożeny Karkut w lidze przegrały tylko raz – na inaugurację w Kobierzycach, później z meczu na mecz radziły sobie coraz lepiej i szybko awansowały na drugie miejsce w tabeli.

W innym dzisiejszym spotkaniu KPR Kobierzyce zagra o 18 z MKSem Lublin.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama