Kids for Kids - największa impreza dla małych i dużych we Wrocławiu!

Radio Wrocław/PP | Utworzono: 2019-10-29 17:15 | Zmodyfikowano: 2019-10-29 17:15
A|A|A

fot. mat. prasowe

Kids for Kids to autorski projekt, którego wartość edukacyjną i społeczną docenili Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, udzielając mu wsparcia wraz z patronatami honorowymi.

Kids for Kids jest wydarzeniem cyklicznym, które na stałe wpisuje się w kalendarz eventowy Wrocławia. Przyświeca mu idea wzajemnej inspiracji, zabawy, motywacji i edukacji młodych osób.

Dzieci i młodzież, które osiągają sukcesy w swoich dziedzinach, będą miały wspaniałą okazję do tego aby swoją pasją, siłą woli, systematyczną pracą inspirować inne dzieci do aktywności, tworzenia, pracy w grupie. Dzieci czerpią od innych dzieci a projekt Kids for Kids jest wspaniałą do tego płaszczyzną.

Tegoroczna edycja to koncert najwspanialszych bajkowych piosenek.To niezwykłe spotkanie z ponad 250 utalentowanymi, młodymi wrocławianami, którzy staną na scenie, aby przenieść nas w magiczny świat, pokazując jak talent, wzajemne wsparcie, życzliwość i systematyczna praca, czynią cuda.

To spektakularne widowisko muzyczno-multimedialne w wykonaniu ponad 250 dzieci z Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective. Gościnnie wystąpi Grupa Akrobatyczna Everest, a koncert poprowadzi Paweł Gołębski.

Projekt ma także wymiar charytatywny: pulę, ponad 500 darmowych wejściówek na koncert otrzymają potrzebujące dzieci. Podczas koncertu odbędzie się kwesta na rzecz podopiecznych fundacji Cząstka Ciebie.

Widowisko odbędzie się w Hali Stulecia w dniu 1 grudnia 2019 r. o godzinie 17.00.

Bilety do nabycia: TUTAJ , TUTAJ oraz TUTAJ

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama