Miedziowi zmierzą się ze Stalą

| Utworzono: 2009-03-27 00:34 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. K&M Ziółkowscy/foto.ziolo.eu

 

Po porażce w Łodzi Zagłębie straciło pozycję lidera zaplecza ekstraklasy. Lubinianie wciąż są jednak głównym kandydatem do awansu, dlatego spotkanie ze Stalą powinno być kolejnym krokiem w stronę powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Rywal z pozoru jest mało wymagający. Ale warto przypomnieć, że kiedy przed tygodniem Zagłębie męczyło się z Widzewem, zespół ze Stalowej Woli bez trudu pokonał Koronę Kielce. Zresztą nie po raz pierwszy Stal odebrała punkty faworytom. Jesienią pokonała bowiem... Zagłębie 1:0. Dlatego piątkowy mecz nie będzie łatwy

W zespole z Lubina panuje bojowa atmosfera, a piłkarze zapowiadają rewanż za porażkę w Stalowej Woli. Jednak nie wszyscy będą mogli w tym meczu wystąpić. Trener Robert Jończyk nie może skorzystać z kontuzjowanych Michała Stasiaka, Wojciecha Kędziory i Grzegorza Bartczaka. Niepewny jest także występ Mateusza Bartczaka i Michała Golińskiego, a z powodu kartek nie zagra Costa. To na pewno nie ułatwi zadania Miedziowym.

Celem są jednak trzy punkty i nawet remis będzie dla Zagłębia porażką. Początek spotkania o godz. 19.00. Mecz będziemy relacjonować w Radiu Wrocław.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama