Wrocław: Stoją na szynach niebieskie tramwaje. Motorniczy o ciągłych przestojach

Joanna Jaros, jk | Utworzono: 2019-12-05 09:50 | Zmodyfikowano: 2019-12-05 09:56
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Podstacje zasilające trakcje maja być przeciążone i stąd przerwy w dostawie prądu. Powód prozaiczny - nowe tramwaje potrzebują więcej mocy, a w zimie i w lecie energię dodatkowo pobiera ogrzewanie i klimatyzacja. Zdaniem motorniczego podstacje trzeba zmodernizować natychmiast, inaczej tramwaje kiedyś staną na dłużej niż kilkanaście minut.

Rzecznik spółki Aleksander Łoś zarzuty odpiera: - Podstacje nie są przeciążone i są w bardzo dobrym stanie technicznym:

Problemu zdaniem MPK nie ma, są za to skarżący się pasażerowie:

W najbliższym czasie MPK planuje remont 4 podstacji.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~konrad
2019-12-08 20:31:27
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 2
konrad
~Elektrownia jądrowa
2019-12-06 05:52:26
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 26
A gdzie mieliście oczy głosując na Sutryka? Nie widzieliście, że to człowiek znikąd, zakładnik dotychczasowej ekipy? Przecież władzę sprawuje platforma, we wszystkich swoich emanacjach....z semaforami Dutkiewicza włącznie...
~Leo
2019-12-05 22:50:56
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -2
Motorniczy to obecnie dno. Zero wiedzy i zaangażowania do pracy. Kiedyś to byli prawdziwi motorniczy i mieli szacunek wśród ludzi
~wrocławianin
2019-12-05 22:14:01
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 19
Motorniczy o ciągłych przestojach, a $utryk o tym jak jest fajnie we Wrocławiu pod jego rządami. $utryk albo się nie orientuje w problemach miejskiej komunikacji, albo łże w żywe oczy.
~Paweł
2019-12-05 19:25:33
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 20
Współczuję motorniczym pracującym we wrocławskim MPK. Wielu z nich (niektórych znam osobiście) to wspaniali ludzie z pasją, naprawdę kochający to, co robią, pogodni, dowcipni, z naprawdę dużą wiedzą. I co z tego, gdy mają przełożonych będących baranami? Nie mówię tu o wszystkich przełożonych, tylko o ludziach typu Balawejder. Nawet przechrzciłem jeden z produktów w sieci piekarni "Hert" - można tam kupić bajaderki, a ja nazywam je Balawejderkami. Są jak on - okrągłe i słodziutkie, ale jak zjesz za dużo, można się...
~Jacek S. ma kota
2019-12-05 11:05:43
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 24
Rzecznik spółki Aleksander Łoś zarzuty odpiera: - Podstacje nie są przeciążone i są w bardzo dobrym stanie technicznym. W najbliższym czasie MPK planuje REMONT 4 podstacji, które są w bardzo dobrym stanie technicznym.
~Motorniczy
2019-12-05 10:57:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 19
Szanujmy się. Wszystko okej z podstacjami?!? To dlaczego moderusom jadącym na Leśnicę często wyłącza klimę/ogrzewanie? Samo z siebie? Czemu na Legionów jak 3 tramwaje rusza to wywala podstacje i się czeka aż znowu załączy? Dlaczego na Powstańców spadki napięcia powodują 2 tramwaje a 4 wywalają sieć? Całe MPK... Nic się nie dzieje, wszystko ok, prezes się chwali, pensje 2800-3200 zł (tyle ile w Amazonie na wózkach) a odpowiedzialność ogromna... Jeszcze czubek zamiast usunąć te kartki z boku(większa liczba osób dobiegających z lewej, nie ważne czy czerwone czy nie) to dopierniczyl format a4. Czy to sugestia że ma częściej dochodzić do potrąceń?
~czort z tym
2019-12-05 10:21:08
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 15
ważne, że na Facebusiu jest idealnie i prezes taki fajny, amerykański :)
~Borek
2019-12-05 10:08:21
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ja wiem kto jak mu się nie podoba niech się zwolni a zresztą wyślę e-maila. A Prusa