Muzyczna Żonglerka w RWK: Jazz bez, Dead and Delicious, Energia Dźwięku [relacja wideo]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2019-12-05 17:25 | Zmodyfikowano: 2019-12-05 17:33
A|A|A

Zbliża się 17. edycja polsko-ukraińskiego Festiwalu Jazz Bez, który odbędzie 14 i 15 grudnia w Klubie Proza oraz Centrum Kulturalno-Biblioteczne FAMA. O wydarzeniu, które założenie prezentuje zróżnicowane spektrum jazzu i jest przykładem międzynarodowej współpracy, opowiadali w Radio Wrocław Kultura Olga Chrebor, Daga Gregorowicz i Tomasz Sikora.

Po rocznej przerwie zagra przed wrocławską publicznością zespół Dead and Delicious. 19 grudnia muzycy wystąpią w DK Luksus na wspólnym koncercie z Kapelą Bożków. Andrzej Furgalski, Przemek Wełyczko i Dominik Gumięga zaprezentowali na antenie Radia Wrocław Kultura nowe utwory Dead and Delicious szykowane z myślą o płycie.

Muzyczna medytacja, soniczna podróż w głąb siebie - to sformułowania pojawiające się w programowych założeniach Energii Dźwięku, cyklicznego wydarzenia, które od 12 lat organizowane jest przez Wrocław Industrial Art. O programie tegorocznej edycji Energii Dźwięku opowiada w poniedziałkowej audycji Muzyczna Żonglerka (Radio Wrocław Kultura) organizator wydarzenia, Arek Bagiński.

Muzyczna Żonglerka w co drugi poniedziałek w Radio Wrocław Kultura od 16:00 do 19:00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama