[NOWA DATA KONCERTU] Raz Dwa Trzy- „30 lat jak jeden koncert..."

RW, jk | Utworzono: 2020-05-18 09:37 | Zmodyfikowano: 2020-05-18 09:37
A|A|A

fot. materiały promocyjne

Informujemy, że koncert zespołu Raz Dwa Trzy zaplanowany na 26 czerwca zostaje przełożony na 20 marca 2021 na godz. 19.

Zakupione bilety zachowują ważność.


Zespół, który prostotą i szczerością ujmuje widzów. Bez względu na wiek - swój i odbiorcy - potrafi trafić w sedno i uchwycić coś szczególnego. Radio Wrocław zaprasza na koncert z okazji 30-lecia zespołu RAZ DWA TRZY 15 marca o godz. 19.00 do Sali Koncertowej Radia Wrocław.

„30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy" - jego swoistym DNA.

Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !"

W repertuarze zespołu RAZ DWA TRZY można znaleźć zarówno lżejsze, żartobliwe piosenki, poezję śpiewaną, ciekawe połączenia różnych gatunków i stylów, a także poważniejsze teksty refleksyjne i religijne. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.

RAZ DWA TRZY- „30 lat jak jeden koncert..."

  • 15 marca, godz. 19.00
  • Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • Bilety dostępne w Radiu Wrocław oraz na eventim.pl, ebilet.pl, biletin.pl
REKLAMA
Reklama