Wydali płytę, o której marzyli od dawna. Cały dochód trafi na leczenie chłopca

Gabriela Stefanowicz, jk | Utworzono: 2019-12-27 10:54 | Zmodyfikowano: 2019-12-27 10:55
A|A|A

fot. Gabriela Stefanowicz

Raperzy pochodzący z Jeleniej Góry skupieni wokół strefy 75 postanowili spełnić swoje marzenie z młodości i nagrali wspólną płytę, na której znajdziemy 15 utworów. - Nagraliśmy także klip promujący album "Bądź Sobą" - mówi raper PERY:

Raperzy postanowili sprawić radość nie tylko sobie, ale także 9-letniemu Oskarowi z Kowar.  -Cały dochód z płyty przeznaczamy na leczenie chłopca- mówi WUEN:

Jak mówią muzycy, oni już spełnili swoje marzenie z młodości, teraz czas pomóc innym. - Syn do 3. roku życia rozwijał się prawidłowo - mówi Andrzej Piątek, tato chłopca:

- Wierzymy, że uda nam się wreszcie dowiedzieć, co dolega naszemu synowi - dodaje Magdalena Piątek, mama chłopca:

Rodzice próbowali już wszystkiego. Byli u najlepszych specjalistów w kraju; nikt nie wie na co choruje chłopczyk. A jego stan z dnia na dzień się pogarsza. Oskar przeszedł wiele terapii, w tym przeszczep komórek macierzystych. Częstsza rehabilitacja, nowe ortezy i wózek, winda zewnętrzna - to dopiero początek z długiej listy potrzeb.

Akcja muzyków cieszy się sporym zainteresowaniem. Płyty kupić można w kilku punktach w regionie. Więcej informacji na profilu społecznościowym grupy.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama