Robert Biedroń zorganizował konferencję przed schroniskiem dla zwierząt we Wrocławiu

Malwina Gadawa, GN | Utworzono: 2020-02-09 15:04 | Zmodyfikowano: 2020-02-09 15:07
A|A|A

fot. Malwina Gadawa

Ratujmy polskie szpitale - w niedzielę w Nowej Rudzie zaplanowano protest przeciwko zamknięciu oddziału wewnętrznego w tamtejszym szpitalu. Powodem jest brak lekarzy. Pikietę organizuje Partia Razem, ale swój udział zapowiedziała też dolnośląska Lewica, w tym kandydat na Prezydenta Polski Robert Biedroń, który uważa, że ta sytuacja zaburzy bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Nowej Rudy:

Wcześniej Robert Biedroń zorganizował konferencję prasową przed schroniskiem dla zwierząt we Wrocławiu. zapowiedział, że jeśli wygra wybory prezydenckie powoła Rzecznika Praw Zwierząt:

Robert Biedroń zorganizował konferencje prasową przed schroniskiem dla zwierząt we Wrocławiu. Kandydat zostawił dla psich podopiecznych karmę dla zwierząt.


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wowka54 r.
2020-02-10 10:32:41
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: -99
Szanowna Redakcjo mamy trolla z licznikiem 110. Czy to jest OK? p.s. Z tego można wyżyć?
~intellectual violence
2020-02-10 10:12:08
z adresu IP: (46.171.xxx.xxx)
Ocena: 107
Smutna rzeczywistość gdzie ludzie dbają bardziej o zwierzęta niż o samych siebie. lubie zwierzaczki ale człowiek będzie zawsze na pierwszysm miejscu jeżeli chodzi o pomoc. Ten euro poseł homoseksualista strzela sobie w stope mówiąc że powoła rzecznika praw zwierząt, Codziennie w Polsce jest ktoś zamordowany , okaleczony, okradziony, wyniszczany psychicznie. Mamy najdroże paliwo w eu , spożywka tak samo bardzo droga. podatki i zus powoli ale skrupulatnie niszczy ludzi.itp,itd a Pan europoseł homoseksualista chce powołać rzecznika praw zwierząt. Następny będzie rzacznik praw lgbtq
~Janek
2020-02-10 08:25:04
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 132
Już zrezygnował z mandatu europoseła czy czeka na ..... p.biedron jest kłamczuchem
~Munio
2020-02-09 23:14:24
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 111
Nie pozwoliłbym mojemu psu spotykać się z tym co ma jakieś fantazje
~~Beata
2020-02-09 23:06:42
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -113
Ma Pan moj glos.Kocham zwierzeta ponad zycie.Nalezy im sie pomoc!
~!()_:+?
2020-02-09 23:03:23
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -127
Tak glosuje na Pana Biedronia.Super.
~Nikola
2020-02-09 20:54:41
z adresu IP: (87.248.xxx.xxx)
Ocena: -113
Jedyna osoba która może pomoc Polsce wyjść bagna .Lubie tego człowieka jest inny od reszty .Robercie nie zawiedź nas pokładamy w Tobie nadzieje
~Barbara
2020-02-09 20:16:17
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -118
Ma mój głos, jest Pan super.
~Iwona
2020-02-09 20:07:58
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -114
Fajny facet, mój głos ma. Życzę powodzenia, oby miał Pan okazję udowodnić wątpiącym, że można na Pana liczyć.
~Grzegorz
2020-02-09 19:09:34
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -110
O ile zgadzam się z polstulatami zwiększenia ochrony zwierząt, o tyle kompletnie nie pojmuję kładzenia na to nacisku w kampanii prezydenckiej. Pan Biedroń chce wygrać wybory, czy internety?
~Stenia
2020-02-09 19:03:18
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -109
No jestem ciekawa czy faktycznie coś zrobi w tej kwestii, bo trzeba przyznać że to co się dzieje w naszym kraju nie świadczy nic dobrego zwierzęta potrzebują wsparcia i opieki, a zarazem ustawy o ochronie tych biednych maltretowanych wyrzucanych na bruk ale na to potrzeba serca zobaczymy...
~kris
2020-02-09 17:48:23
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 113
Obłuda Roberta Biedronia nie zna granic! Solidaryzuje się z chorymi na zespół Downa a jednocześnie popiera aborcję płodów z downem
~kris
2020-02-09 17:40:35
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -111
Należy zrównać kary za zabójstwo zwierzęcia i człowieka. Zwierzętom należy bezwzględnie przyznać takie same prawa, jak ludziom. Należy przyznać zwierzętom paszporty, jak domaga się tego pani Środa. Bo w czym jesteśmy lepsi od dzika?
~kris
2020-02-09 17:37:11
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 107
Zawsze mnie dziwiło, jak Biedroń może pogodzić zabijanie nienarodzonych dzieci i troskę o los zwierząt.
~kris
2020-02-09 17:34:49
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 110
Sprytny zabieg. W ten sposób dzieci nie dowiedzą się, w jaki sposób rozmnażają się zwierzęta.
~tutejszy
2020-02-09 16:53:38
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 119
zawsze podejrzewałem że to faszol i rasista-ani słowa o prawach roślin i grzybów
~archie
2020-02-09 16:08:39
z adresu IP: (185.135.xxx.xxx)
Ocena: -116
Trzy razy TAK (!) dla normalności Pana Biedronia.
~Andrzej
2020-02-09 15:26:45
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 110
Trzy razy nie dla zboczenca!!!!